Java developer

Plaut Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava IV
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu vývojárov hľadáme nových kolegov na pozíciu Java Developer. Príležitosť ponúkame pre študentov VŠ s IT zameraním, ale aj pre absolventov a senior vývojárov. Úspešných kandidátov uvedieme v spolupráci s mentorom – senior programátorom – do technológií, domény a frameworkoch použitých v projektoch. Noví kolegovia budú prevažne implementovať vybrané časti zadania, podieľať sa na analýzach zadaní zmien a nových projektov, podľa potreby vyvíjať automatizované testy a poskytovať podporu testerom a iným programátorom.

Obsadzujeme viacero pozícií s rôznymi zameraniami:
• backend: Spring Framework, JPA, Hibernate
• fronted: : Swing, JavaFX, Angular, JSP/JSF
• data analýza: JasperReports, Pentaho, Big Data, Hadoop, NoSQL
• mobilná platforma Android

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

v rozpätí 1500 - 3000 EUR

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatické, technické alebo matematické zameranie, ideálne ukončený 3. ročník štúdia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - základy
SQL - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vývoj v jazyku Java
• skúsenosť s jazykom SQL a relačnými DB
• logické a analytické myslenie
• samostatnosť
• dôslednosť
Výhodou:
• HTML5, CSS, SCSS, Javascript
• Angular, Typescript

Softvérová spoločnosť v oblasti poštových služieb, bankovníctva, digitálneho podpisu (eID) a e-governmentu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Karloveská, 34
841 04 Bratislava
ID: 3676679   Megjelentetés dátuma: 11.6.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   v rozpätí 1500 - 3000 EUR