Helpdesk Support - Podpora a pomoc našim zákazníkom

Platon Technologies, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • komplexné poradenstvo a telefonická podpora našim zákazníkom
  • proaktívna e-mailová komunikácia so zákazníkom po slovensky alebo anglicky
  • zdokumentovanie a opis uskutočnených hovorov
  • vybavovanie a riešenie vzniknutých problémov (tiketov)
  • konfigurácia online služieb pre zákazníkov, oprava vzniknutých problémov
  • vykonávanie podpory zákazníkov v čo najkratšom možnom čase

  • práca je z domu
  • variabilná pracovná doba podľa úväzku (part-time, full-time)
  • možnosť pracovať aj popri škole
  • raz za pol rok je potrebné navštíviť kanceláriu v Bratislave na celofiremný meeting (všetci zamestnanci)
  • všetko potrebné zaučíme, pracovné nástroje doručíme (počítač, telefón, monitoring)

Každý uchádzač obdrží jednoduchý vstupný test s otázkami z oblasti internetu. Jeho vypracovanie trvá približne 20 minút. Test slúži pre našu informáciu o schopnostiach a skúsenostiach uchádzača. Taktiež Vám poskytne predstavu o tom, čo vás môže na tejto pracovnej pozícií čakať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Mohol by si vedieť a mať:

  • dobré teoretické vedomosti o webhostingoch, IP adresách, doménach a o správe DNS
  • zvládať s prehľadom a chladnou mysľou stresové situácie
  • samostatne riešiť a vybavovať požiadavky klientov
  • nebáť sa ľudí a ovládať slovenskú gramatiku
  • angličtina výhodou, ale písanie cez Google Translate alebo ChatGPT je tiež v poriadku (máme zákazníkov aj v zahraničí)
  • mať ochotu učiť sa nové veci
  • byť nadšený do online sveta

Vznikli sme pred 18 rokmi s cieľom poskytovať kvalitné hostingové a serverové služby. Mnohé z veľkých stránok slovenského internetu bežia u nás. Medzičasom sme rozšírili svoje pôsobenie aj za hranice Slovenska, ale stále sme mladá flexibilná firma bez skostnatenej byrokracie a prehnaného formalizmu. Sme roztrúsení po celom Slovensku. Máme aj kanceláriu v Bratislave, ale chodíme do nej len 2x do roka.

Tel: ₊421911182623 (len SMS)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3195222  Megjelentetés dátuma: 17.3.2024  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac