Operátor výroby - zvárač plastových nádrží

Plastové nádrže s.r.o.

Miesto práce
Púchov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
8.1.2021
Mzdové podmienky (brutto)
680 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a zváranie komponentov plastových nádrží.

Pracovníkov zaškolíme.

Životopisy prosím zasielať prostredníctvom formulára , prípadne osobne doručiť na prevádzku (Plastové Nádrže s.r.o , ul. 1.mája AREÁL MAKYTA Púchov). Vhodných kandidátov oslovíme. Výber bude prebiehať týždňovými výberovými konaniami .Preferujeme záujemcov o dlhodobý pracovný pomer alebo spoluprácu prostredníctvom živnosti (príspevok na odvody), prípadne na dohodu. Práca nie je vhodná pre ľudí starších ako 45 rokov a pre ženy. Termín nástupu s vhodným zručným a serióznym uchádzačom na dlhodobý PP alebo živnosť je možný od januára 2021. Ak spĺňate tieto podmienky nečakajte navštívte nás ihneď a stanete sa súčasťou mladého perspektívneho týmu .

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technický, strojársky

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadovaná prax a zručnosť v technickom alebo remeselníckom odbore - práca s ručným náradím (napr. v stolárskej alebo montážnej výrobe). Základná znalosť čítania výkresov. Ide o manuálnu prácu - kompletizácia plastových konštrukčných dosiek - zváranie teplovzdušnou zváračkou (nejde o prácu na stroji alebo výrobnej linke). Práca je vhodná pre mužov vo veku od 20 do 45 rokov, ktorý majú technické myslenie, manuálnu zručnosť z ručným náradím, predstavivosť a neboja sa učiť nové veci.

Sme spoločnosť, pôsobiaca v oblasti výroby, veľko-objemových nádrží rôzneho charakteru, naša iniciatíva siaha až po tie najnáročnejšie projekty v oblasti stavebníctva, priemyslu, vodohospodárstva a wellness .
ID: 2281969  Megjelentetés dátuma: 18.11.2020  Alapbér (bruttó): 680 EUR/mesiac