Pracovník podpory predaja

PLASTIFLEX Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Michalská, Kežmarok
Termín nástupu
16.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 Eur, podla skúseností kandidáta (+13 plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovať zadávanie zákazníckych objednávok do MRP systému. Zabezpečovať včasnú a správnu komunikáciu so zákazníkom v prípade možných nezrovnalostí alebo neúplných údajov na objednávke.
- Komunikuje na dennej báze so zákazníkmi ohľadne stavu ich objednávok, množstva, ceny, termínov dodania, prepravy a ostatných otázok vo vzťahu k spoločnosti.
- Pomáha zákazníkom pri riešení problémov a zabezpečuje internú koordináciu a komunikáciu tak, aby bol zákazník vždy včas a dostatočne informovaný.
- Zabezpečovať správu a evidenciu aktuálnych údajov o zákazníkoch a ich obchodných a logistických podmienkach, vrátane predajných cien výrobkov .
- Sledovať zásoby vyrobených finálnych výrobkov.
- Koordinovať plánovanie výrobných objednávok s oddelením výroby a plánovania.
- Komunikovať s oddelením nákupu zákaznícke forecasty a ostatné požiadavky zákazníkov, ktoré môžu mať dopad na potrebu materiálu a komponentov.
- Zabezpečovať fakturáciu vzoriek, nástrojov a ostatných služieb súvisiacich s požiadavkami zákazníkov.

13. plat, flexibilná pracovná doba, bonusový program, možnosť vzdelávania a kariérneho rastu, stabilné prostredie zahraničnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

- Do životopisu prosím uveďte telefónny kontakt.
- K životopisu prosím uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov v znení: "Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Plastiflex Slovakia, spol. s r.o., Kežmarok. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje budú spracované len pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 18/2018 Zb. z. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu 6 mesiacov a tento súhlas je možné kedykoľvek písomne alebo mailom odvolať."
Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú uverejnené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

podpora predaja, predaj

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Microsoft Excel - pokročilý
Znalost MRP systému výhodou
Organizačné schopnosti
Analytické myslenie
Veľmi dobré komunikačné zručnosti
Skúsenosti vo výrobnej spoločnosti

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových hadíc. Spoločnosť PLASTIFLEX Slovakia, spol. s r.o. (PSK), patrí do skupiny PLASTIFLEX, ktorá sa špecializuje na výrobu plastových hadíc procesom extrúzie plastových granúl. Sídlo a zároveň centrála skupiny je situovaná v Belgicku. Na Slovensku vznikla spoločnosť PLASTIFLEX Slovakia. V súčasnosti v Kežmarku pracuje viac ako 220 zamestnancov. Portfólio spoločnosti sa skladá z piatich základných výrobkových štruktúr. Prvú a zároveň najvýznamnejšiu skupinu tvoria špirálové hadice pre domáce a priemyselné vysávače. Druhou skupinou sú hadice pre bazénovú techniku. Ďalej je to skupina vyfukovaných hadích pre bielu techniku, najmä práčky a sušičky. Samostatný segment sú priemyselné PVC alebo PU hadice vystužované drôtom, na priemyselné využitie. Piaty a najnovší segment zahŕňa hadice pre medicínske odvetvie. Na Slovensku sa vyrábajú štyri z produktových radov, teda okrem výroby zdravotníckych hadíc.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3443367  Megjelentetés dátuma: 9.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000 Eur, podla skúseností kandidáta (+13 plat)