Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Skladník/Skladníčka + Vodič/Vodička, Vedúci skladu

PLASTIC SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 77, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MIESTO VÝKONU PRÁCE: Bratislava, Mlynské Nivy 77

VAŠA PRACOVNÁ NÁPLŇ BUDE ZAHŔŇAŤ:

- príjem a výdaj tovaru (práca s VZV)
- manipulácia s tovarom, vychystávanie a balenie tovaru podľa dodacích listov
- doprava tovaru k zákazníkom dodávkami do 3,5t
- zodpovednosť za vykonávanie pravidelných inventúr
- udržiavanie poriadku v sklade

ČO OD NÁS MÔŽETE OČAKÁVAŤ?

- prácu v stabilnom dynamickom tíme
- potenciál profesného rastu
- stabilnú pracovnú pozíciu
- príspevok na stravu
- rozšírený pitný režim
- prácu v širšom centre Bratislavy - jednoduché dochádzanie

Informácie o výberovom konaní

ZAUJALI SME VÁS?

V tom prípade sa tešíme na Váš štrukturovaný životopis.
Kontakt:
Mlynské Nivy 77
82105 Bratislava
tel.: 0911 22 21 65

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ČO POŽADUJEME?

- skúsenosti s prácou v sklade
- výhodou je preukaz vodiča vysokozdvižných vozíkov, elektrických vozíkov
- nefajčiar /nefajčiarka
- odolnosť voči stresu
- časová flexibilita
- práca na trvalý pracovný pomer, možnosť práce aj na živnosť
- znalosť Microsoft Excel, ES Pohoda výhodou
- Znalosť aspoň jedného menovaného cudzieho jazyka výhodou

PLASTIC SLOVAKIA, s.r.o. je etablovaná spoločnosť so skúsenými pracovníkmi. Ponúkame vysokú odbornosť, kreativitu, ústretovosť, spoľahlivosť a zodpovednosť. PLASTIC SLOVAKIA, s.r.o. pôsobí nielen na domácom trhu, ale i v zahraničí. Naša spoločnosť si pre kvalitu svojich výrobkov dokázala vybudovať sieť stálych zákazníkov, ktorým ponúkame výrobky podľa želania. Našimi zákazníkmi sú predovšetkým obchodné siete veľkoobchody, obchodné, potravinárske siete, siete lekární, reklamné agentúry, atď.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3354493  Megjelentetés dátuma: 11.8.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac