Procesný inžinier

Plastic Omnium Auto Inergy Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.800,- Eur podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupracovať a zodpovedať za implementáciu nových výrobných procesov;
- aktualizovať dokumentáciu k prideleným projektom (P-FMEA, vývojový diagram procesu);
- vypracovávať pracovné návody a postupy pre nastavovanie strojov;
- spolupracovať pri riešení reklamácií zákazníka;
- zodpovedať za nasadenie nápravných opatrení v rámci svojej zodpovednosti;
- podieľať sa na analýze príčin nepodarkovosti a stanovení nápravných opatrení;
- spolupracovať pri aktualizácii kontrolného plánu hotového výrobku

- Príspevok na DOPRAVU do zamestnania podľa vzdialenosti bydliska od závodu
- DOPRAVU ak nemáte vlastné vozidlo, zabezpečujeme autobusom na trase Šaštín, Lak. Nová Ves - Námestie, Malacky - súd, Malacky - SAD, Lozorno PO Auto Inergy
- Pravidelné ZVYŠOVANIE MZDY raz ročne v júli
- Chutnú a teplú STRAVU priamo na pracovisku ZDARMA
- Jeden týždeň v mesiaci zdarma ku každému obedu väčšie množstvo OVOCIA alebo ZELENINY
- Letná a Zimná ODMENA, vyplácané v júli a decembri
- Zabezpečujeme ZDARMA všetky ochranné pracovné pomôcky a pracovný odev a obuv
- Príspevok na DDS – doplnkové dôchodkové sporenie – 3.pilier vo výške 1%
- Možnosť kariérneho rastu
- Firemné akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov – výlety do zahraničia, celodenné akcie a súťaže
- Príspevky zo sociálneho fondu k narodeninám, pri svadbe, narodení dieťaťa, živelnej pohromy, úmrtí a pod.

V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis na mailovú adresu [email protected].
Za záujem o prácu u nás Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- ukončené VŠ vzdelanie technického smeru a minimálne 1 rok praxe na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti
- v prípade SŠ vzdelania - prax min. 5 rokov
- znalosť práce s PC
- analytické a systémové myslenie
- samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť
- zodpovedný a svedomitý prístup k práci
- orientácia na kvalitu a presnosť
- chuť vzdelávať sa a pracovať na sebe

OPmobility /Plastic Omnium/ ako líder v oblasti mobility ponúka všetkým svojim zákazníkom inovatívne technológie pre udržateľnejšiu, bezpečnejšiu, prepojenú a inšpiratívnejšiu mobilitu. To, čo hýbe ľuďmi, poháňa nás; to je dôvod, prečo sa zaviazali k udržateľnej a inteligentnej mobilite, keďže neustále investujeme do nových generácií inovatívnych riešení a služieb, navrhujeme a dodávame ich. Naša vedúca pozícia poháňa náš záväzok hrať kľúčovú úlohu v tejto novej dobe plnej inovatívnych príležitostí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3574348  Megjelentetés dátuma: 9.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1.800,- Eur podľa skúseností