Technik BOZP a PO

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1, Hlohovec-Šulekovo
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacod 1 600€ / mesiac brutto v závislosti od pracovných skúseností a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme AUTORIZOVANÉHO TECHNIKA BOZP a PO, ktorý je proaktívny, baví ho výrobné prostredie, má s ním skúsenosti a ovláda platnú legislatívu.

Hlavné činnosti na tejto pozícii sú nasledovné:
• Dodržiavanie zákonných požiadaviek v oblasti BOZP, PO a ŽP
• Podpora manažmentu v definícii úloh a zodpovedností, ktoré sa týkajú BOZP, PO a ŽP
• Šetrenie pracovných úrazov, chorôb z povolania, enviromentálnych incidentov, požiarov
• Preberanie strojov a zariadení z hľadiska BOZP, podpora pri zhotovovaní analýz rizika
• lmplementácia nápravných opatrení vedúcich k zvýšeniu úrovne BOZP, OPP a ŽP
• Koordinácia činností s PZS
• Aktualizácia dokumentácie v oblasti BOZP, PO a ŽP
• Komunikácia s úradmi v oblasti BOZP, PO a ŽP
• Vykonávanie školení v oblasti BOZP, PO a ŽP
• Sledovanie a reportovanie korporátnych indikátorov

• 13. plat
• Ročné platovné prehodnotenie
• Práca v rýchlo rastúcej rodinnej firme
• Príležitosti pre kariérny rozvoj, profesné tréningy
• Príspevok do 3. Pilieru
• Možnosť navštevovania jazykových kurzov
• Sociálne podujatia (teambuildingy, firemné večierky, rodinné akcie...)
• Príspevky zo sociálneho fondu
• Maximálny príspevok na vreckové počas služobných ciest
• Obed v hodnote 1.00€
• Flexibilná pracovná doba

Ďakujeme Vám vopred za zaslané životopisy, odpovedať budeme len kandidátom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný rozhovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Osvedčenie "Autorizovaný bezpečnostný technik"
• prax vo výrobnom závode v danej oblasti min. 3 roky, skúsenosť v automotive veľkou výhodou
• zodpovednosť, precíznosť, detailnosť
• schopnosť argumentovať,
• samostatnosť, komunikatívnosť

Túžite po výzvach? Pridajte sa ku skupine, ktorej srdcom sú inovácie, a prispejte k revolúcii v automobilovom priemysle!
Spoločnosť Plastic Omnium, vďaka 40 000 člennému tímu v 25 krajinách sveta, dosiahla v roku 2022 tržby vo výške 9,5 miliardy eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Naša ambícia? Poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Plastic Omnium ako zodpovedná spoločnosť venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.
Prostredníctvom svojej ponuky na trhu vonkajších panelov karosérie poskytuje spoločnosť Plastic Omnium prispôsobené multimateriálové riešenia s vysokou pridanou hodnotou, ktoré čoraz viac integrujú funkcie a zvyšujú bezpečnosť, s cieľom znížiť hmotnosť vozidla a emisie CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Chalanyová
E-mail: poslať životopis
ID: 4096964  Megjelentetés dátuma: 11.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac