Operátor logistiky vláčikár - víkendova zmena

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1, 920 03 Hlohovec-Šulekovo, Trnava Region
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
408 EUR/mesiacnástupný mesačný plat vo výške 408 Eur (prac. fond 19h týždenne), k nemu navyše prislúchajú mesačný bonus do výšky 66 Eur, príspevok na dopravu, príplatky za prácu cez víkend a za zmennosť (0,27€/hod poobedná zmena, 1,33€/hod nočná zmena, 1,67€/hod sobota, 3,33€/hod nedeľa)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si chcete popri práci privyrobiť, ponúkame možnosť VÍKENDOVEJ PRÁCE.
Víkendová práca je vhodná aj pre tých, ktorí sa nemôžu zamestnať na plný pracovný úväzok alebo pre tých, ktorí chcú mať počas pracovného týždňa množstvo voľného času.

Pracovný úväzok a pracovný čas:
• pracovný pomer na skrátený úväzok - 19 hodín týždenne
• sobota 14:00 – 00:15 vrátane prestávky
• nedeľa 18:45 – 5:00 vrátane prestávky
• možnosť pracovať na nadčas počas týždňa ako zástup počas PN

Pracovná náplň:
- obsluha volantovo riadeného motorového vozíka - ťahača /vláčika
- riadenie distribučných súprav ( ťahač + 2 až 3 vagóny)
- zásobovanie výrobných liniek materiálom vo veľkých a malých baleniach po stanovených distribučných trasách
- zber prázdnych obalov
- vytváranie zoskupení podľa prebaľovacích predpisov
- vykonávanie ostatných pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardizovaného pracovného postupu, rotovanie na viacerých pracoviskách v súlade s internými požiadavkami a predpismi
- informovanie GAP lídra o všetkých aktuálnych a potenciálnych problémoch

• Práca v rýchlo rastúcej rodinnej firme
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus
• Príspevok na DDS, 3. pilier
• Odmeny vyplácané polročne
• Odmena za odporúčanie kandidáta
• Odmena za dobré nápady
• Odmeny pri jubileách
• Príspevok na dopravu
• Sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, Vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)

Radi prijmeme do nášho tímu ochotných a spoľahlivých ľudí s chuťou učiť sa nové veci a zodpovedne vykonávať svoju prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

-možnosť pracovať cez víkendy podľa vyššie uvedených hodín
- spoľahlivosť, zručnosť, chuť učiť sa
- vysoká miera zodpovednosti
- manuálna zručnosť, logické myslenie
- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
- praktické skúsenosti s vedením ťahača/vláčika výhodou
- platné oprávnenie na vedenie motorového vozíka trieda I. , skupina C - podmienka
- platné oprávnenie na vedenie motorového vozíka trieda I. , skupina D, W1 - výhodou
- prax vo výrobnom prostredí výhodou

Túžite po výzvach? Pridajte sa ku skupine, ktorej srdcom sú inovácie, a prispejte k revolúcii v automobilovom priemysle!
Spoločnosť Plastic Omnium, vďaka 40 000 člennému tímu v 25 krajinách sveta, dosiahla v roku 2022 tržby vo výške 9,5 miliardy eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Naša ambícia? Poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Plastic Omnium ako zodpovedná spoločnosť venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.
Prostredníctvom svojej ponuky na trhu vonkajších panelov karosérie poskytuje spoločnosť Plastic Omnium prispôsobené multimateriálové riešenia s vysokou pridanou hodnotou, ktoré čoraz viac integrujú funkcie a zvyšujú bezpečnosť, s cieľom znížiť hmotnosť vozidla a emisie CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Chalanyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3929130  Megjelentetés dátuma: 25.6.2020  Alapbér (bruttó): 408 EUR/mesiac