Zmenový operátor - montážny pracovník

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Plastic Omnium, Priemyselná, Hlohovec-Šulekovo
Termín nástupu
dohodou
994 EUR/mesiac994 € priemerný mesačný plat brutto (základná nástupná mzda 735€ + mesačný bonus do 131 € + ročná výsledková prémia + príspevok na dopravu + príplatky za prácu cez víkend a za zmennosť nad rámec zákona)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plastic Omnium je celosvetovo najväčším producentom exteriérových plastových komponentov a modulov, akými sú nárazníky, zadné kufrové dvere, či strešné spojlery. 1 zo 6 vyrobených áut vo svete je vybavené modulom karosérie Plastic Omnium.

Moderný závod v Hlohovci v súčasnosti zamestnáva približne 300 zamestnancov a s plánovaným významným rozšírením kapacít tento tím porastie o ďalších približne 450 zamestnancov. Medzi našich zákazníkov patria automobilky PSA PEUGEOT CITROËN a Jaguar Land Rover.

Montážny pracovník v našom závode pracuje na pracovnom úseku montáž a je veľmi dôležitou súčasťou našich výrobných tímov. Činnosti, ktoré realizujú naši operátori sú napríklad: vykladanie a nakladanie dopravníkov, vizuálna kontrola vyrobených dielov, ich leštenie, montáž komponentov a balenie finálnych produktov. Práca sa vykonáva v stoji, pričom operátor sa pohybuje medzi obsluhovanými zariadeniami - práca je variabilná, zaujímavá a ergonomicky vyvážená. Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na to, aby bola práca vykonávaná v bezpečnom a čistom pracovnom prostredí.

Sme rodinná firma a rátame s Vami - od začiatku budete našim kmeňovým zamestnancom. Myslíme na Vašu budúcnosť a prispievame Vám na dôchodkový 3. Pilier.

Lojalitu a šikovnosť si všímame a premietame v mesačnom bonusovom systéme do výšky až 18% z Vášho mesačného platu. Váš prínos pre firmu odmeníme v ročnej výsledkovej prémii ktorú vyplácame polročne. Dlhoročným zamestnancom sú vyplácané jubilejné odmeny.

Vážime si Váš čas a ochotu pracovať v zmennej prevádzke, preto sme sa rozhodli zvýšiť príplatky za prácu cez víkend a za zmennosť nad rámec zákonníka práce. Rovnako poskytujeme príspevok na Vašu dopravu do práce. Stravovať sa môžete v našej jedálni od 1,00€.

Budete pracovať v čistom, moderne zariadenom pracovnom prostredí, kde budete mať zabezpečené dobré podmienky na prácu aj na oddych. Zabezpečíme vám kvalitné pracovné oblečenie na leto i zimu.

Sme pripravení Vás zaškoliť aj bez prechádzajúcej pracovnej skúsenosti vo výrobe. Všímame si Váš talent a poskytujeme príležitosti pre Váš ďalší profesný a kariérny rozvoj – môžte sa vypracovať na polyvalentného operátora či lídra pracoviska a tak si zvýšiť svoj pravidelný mesačný príjem.

Ponúkame Vám zaujímavé príspevky zo sociálneho fondu a bohatý sociálny program (firemné večierky, Vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity). Odmeníme Vás aj za Vaše dobré nápady, či odporučenie kandidáta do interného stavu. Zúčastniť sa môžte našich dobrovoľníckych akcií a pomôcť tak miestnej komunite.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zručnosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa
- ochota pracovať na zmeny
- prax vo výrobnom prostredí je výhodou, ale nie je podmienkou

Túžite po výzvach? Pridajte sa ku skupine, ktorej srdcom sú inovácie, a prispejte k revolúcii v automobilovom priemysle!
Spoločnosť Plastic Omnium, vďaka 40 000 člennému tímu v 25 krajinách sveta, dosiahla v roku 2022 tržby vo výške 9,5 miliardy eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Naša ambícia? Poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Plastic Omnium ako zodpovedná spoločnosť venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.
Prostredníctvom svojej ponuky na trhu vonkajších panelov karosérie poskytuje spoločnosť Plastic Omnium prispôsobené multimateriálové riešenia s vysokou pridanou hodnotou, ktoré čoraz viac integrujú funkcie a zvyšujú bezpečnosť, s cieľom znížiť hmotnosť vozidla a emisie CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Chalanyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3915675  Megjelentetés dátuma: 24.6.2020  Alapbér (bruttó): 994 EUR/mesiac