Pilot Rezident VW

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Lozorno Plant, Automobilovy Priemyselny Park Hala A, Lozorno
Termín nástupu
ASAP
973 EUR/mesiac13. plat, mesačné bonusy, dochádzková prémia 130€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vizuálna kontrola kvality spojlerov (poškodenia, chyby lisovne, lakovne a montáže)
• zabezpečuje nutné opravy pre naplnenie požiadaviek zákazníka na zmontovaný spojler (pulišovanie, retuš, výmena komponentov, atď... )
• za dodržiavanie technologických a ostatných pracovných postupov
• za dodržanie všetkých interných predpisov, 5S
• za plnenie kritérií týkajúcich sa kvality a dodávania
• za kontinuálne zlepšovanie procesov v danej oblasti (spätná väzba na PO Lozorno ohľadom problémov)
• práca v 3 - zmennom režime

Zamestnancom poskytujeme atraktívne finančné ohodnotenie a širokú škálu benefitov:
* školenia
* 13. plat
* víkendové a nočné príplatky
* príplatok za prácu vo sviatok vo výške 150%
* dochádzková prémia
* odmena za odporučenie kolegu a za dobré nápady
* mesačné výkonnostné bonusy do výšky max. 23%
* príspevok na DDS (3. pilier)
* vianočné poukážky, rôzne príspevky zo sociálneho fondu
* pravidelné prehodnocovanie platov
* stravovanie za 0,80 €
* zmluvná autobusová doprava (len Záhorie)

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých životopisy vyberieme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

* Ovládanie štandardov kvality, prax v kompletnej montáži, opravy – polish, retuš, demontáž
* Komunikatívnosť
* Ochota pracovať na zmeny
* Zodpovednosť
* Spoľahlivosť
* Zmysel pre detail
* Chuť učiť sa
* Prax vo výrobnom prostredí výhodou

Túžite po výzvach? Pridajte sa ku skupine, ktorej srdcom sú inovácie, a prispejte k revolúcii v automobilovom priemysle!
Spoločnosť Plastic Omnium, vďaka 40 000 člennému tímu v 25 krajinách sveta, dosiahla v roku 2022 tržby vo výške 9,5 miliardy eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Naša ambícia? Poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Plastic Omnium ako zodpovedná spoločnosť venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.
Prostredníctvom svojej ponuky na trhu vonkajších panelov karosérie poskytuje spoločnosť Plastic Omnium prispôsobené multimateriálové riešenia s vysokou pridanou hodnotou, ktoré čoraz viac integrujú funkcie a zvyšujú bezpečnosť, s cieľom znížiť hmotnosť vozidla a emisie CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Hergottová
Tel.: +421915570295
E-mail: poslať životopis
ID: 3553294  Megjelentetés dátuma: 4.3.2021  Alapbér (bruttó): 973 EUR/mesiac