Vedúci údržby v lisovni plastov

Plastcom, spol. s r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP, dohodou
800 - 1 350 EUR/mesiaccca 1350€ brutto, odmeny za participáciu na projektoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávať nezávislý dozor nad zabezpečovaním údržby strojov, lisovacích foriem a infraštruktúrnych zariadení a budov závodu
- Riadenie dokumentácie a záznamov údržby a SMK
- Správa príručnej registratúry – originály dokumentov a záznamov
- Správa príručnej registratúry – interná a externá dokumentácia strojov, nástrojov, infraštruktúrnych zariadení a záznamy pridelené na závod

Dovoľujeme si reagovať len uchádzačom, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

znalosť noriem IATF 16949, pracovných techník 5S, TPM, FMEA, QFD, metodika 8D reportov

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou konštrukčných plastov pre vstrekovanie, dodávateľ pre automobilový priemysel certifikovaný podľa noriem ISO 9001, IATF 16949 a ISO 14001.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4000038  Megjelentetés dátuma: 13.11.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac