Teamleader na oddelení cestnej prepravy

Hellmann Worldwide Logistics s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie tímu disponentov cestnej prepravy, organizovanie prepráv na základe objednávok od zákazníkov, plánovanie optimálnych prepravných trás, vyjednávanie najlepších možných cien od dopravcov, koordinácia príchodov a odchodov kamiónov, vystavovanie faktúr, riešenie reklamácií

Zázemie v stabilnej spoločnosti v modernom prostredí,
zaujímavá základná mzda a motivujúci bonus k základnej mzde,
vzdelávanie zamestnancov a možnosť kariérneho rastu,
príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie,
zabezpečenie stravovania formou stravovacích poukážok nad rámec zákonnej povinnosti,
teambuildingy,...

V prípade veľkého počtu žiadostí budú kontaktovaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, výborné znalosti v oblasti cestnej prepravy a dohovoru CMR, znalosť dopravného práva a colnej problematiky, dobré komunikačné zručnosti, prax výhodou

Slovenská spoločnosť Hellmann Worldwide Logistics s.r.o. vznikla začlenením spoločnosti PKZ Slovakia spol. s. r. o. do celosvetovej siete Hellmann Worldwide Logistics, ktorú založil v roku 1871 Carl Heinrich Hellmann v severonemeckom Osnabruecku a je dodnes v rodinnom vlastníctve.
Naša slovenská pobočka bola založená v januári roku 1996 a na slovenskom trhu úspešne pôsobí už viac ako 25 rokov vo všetkých oblastiach logistických služieb. Vypracovala sa na spoľahlivého a stabilného partnera pre svojich zákazníkov na Slovensku i v zahraničí. Donedávna ako partner a teraz ako priamy člen aktívnej logistickej siete spoločnosti Hellmann poskytujeme svoje služby prostredníctvom 443 pobočiek v 157 krajinách sveta.
Veríme, že nevyhnutným predpokladom úspechu sú naši skvelí a motivovaní zamestnanci a vieme o čom hovoríme, pretože spoločnosť Hellmann zamestnáva po celom svete viac ako 16 000 ľudí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1856984  Megjelentetés dátuma: 6.10.2017