Majster (Manager) na stavbe

PKP-SK,s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohľad nad bezproblémovým chodom výstavby, v úmysle projektovej dokumentácie, noriem , TKP a harmonogramu
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- komunikácia s objednávateľom/investorom, účasť na kontrolných dňoch
- koordinácia stavebných prác a iných činností na stavbe, koordinácia poradia stavebných prác
- kontrola a koordinácia pracovníkov
- manažovanie vykonávania stavebných prác, organizácie práce a pohybu osôb na stavenisku a na stavbe
- preberanie stavebných výrobkov a materiálov, podpisovanie dodacích listov, zisťovanie ich vhodnosti a určovanie ich umiestnenia a uskladnenia na stavenisku
- podrobné vedenie stavebného denníka
- komunikácia s vedením spoločnosti a pravidelný reporting
- vytváranie mesačných súpisov prác
- dohľad na BOZP pracovníkov a subdodávateľov, dohľad na používanie prostriedkov BOZP a pracovného oblečenia
- vedenie dochadzky evidenie pracovnikov
- zodpovednosť za čistotu na stavenisku a na stavbe
- predkladanie požiadavok pracovníkov na vedenie spoločnosti
- sledovanie stavu pracovných zariadení
- zodpovednosť za včasné odovzdanie diela, bez vád a nedorobkov, tak aby bolo prevzaté objednávateľom

- prostredie v stabilnej spoločnosti, firemné auto
- motivujúce platobné ohodnotenie
- notebook
- mobilný telefón
- kurzy, školenie
- možnosť ubytovania

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na adresu [email protected]
Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o našu pozíciu a spoločnosť, ďakujeme. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov však budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči klientom,organizačné a komnunkačné schopnosťi, dochviľnosť,

Firma vznikla v roku 1999. Od začiatku svojho fungovania mala jasne vyprofilovaný predmet
podnikania - poskytovať kvalitné a profesionálne služby v oblasti medzinárodnej
prepravy so zameraním na oblasť Francúzska a okolitých štátov EÚ. Počas prvých rokov
fungovania sa všetko úsilie firmy sústredilo na vybudovanie pevných obchodných vzťahov
s novými zákazníkmi a snahou vniesť do poskytovaných prepravných služieb nový rozmer
kvality, nakoľko dopravný trh v tom období bol ešte značne nepriehľadný a svojím spôsobom
uzavretý európskej konkurencii s mnohými administratívnymi obmedzeniami zo strany EÚ.
Počas rokov 2000 až 2004 firma stabilizovala svoju pozíciu na trhu a stala sa rešpektovaným
partnerom mnohých domácich aj zahraničných firiem.
V ďalšom období s postupným uvolňovaním dopravného trhu v EÚ zaznamenala firma
búrlivý rozvoj. Postupne vybudovala vlastný prekládkový terminál v Zlatých Moravciach,
službu mobilného pneuservisu a zriadila divíziu stavebnej mechanizácie. Takisto sa rozrastal
vozový park úmerne s množstvom prepravovaných zásielok.
Od roku 2013 pôsobíme v novovybudovanej administratívnej budove vo vlastnom areáli.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Parková 3
953 05 Zlate Moravce
ID: 3358858  Megjelentetés dátuma: 23.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac