Predajca/Predajkyňa vozidiel, prevádzka Prešov

PK AUTO, spol. s r.o.

Miesto práce
Duklianska 23, Prešov
Termín nástupu
01.05.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 eur a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj nových vozidiel
vypracovávanie cenových ponúk
uzatváranie leasingových zmlúv a poistenia
aktívne oslovovanie a získavanie zákazníkov
starostlivosť o zákazníka

Výborné hodnotenie a bonusy na základe výkonu.

Informácie o výberovom konaní

Zaslať životopis, motivačný list a fotografiu.
Odpovedať budeme iba uchádzačom, ktorí splnia požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Preferujeme záujemcov, ktorí sú úspešní v predaji a v komunikácii so zákazníkmi.
Znalosti z automobilového odboru nie sú podmienkou.

Predpoklady:
Komunikačné znalosti, profesionálne vystupovanie, organizačné schopnosti a ľudský prístup.

Sme silná a stabilná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom odvetví. Zastupujeme značky Toyota, Opel a Nissan. Je pre nás dôležitá príjemná pracovná atmosféra a dobré pracovné vzťahy. Naše predajné a servisné miesta sú v Prešove a v Poprade.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3640347  Megjelentetés dátuma: 9.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 eur a odmeny