Sanitárka (upratovačka) v lekárni

PJ Trade, s.r.o.

Miesto práce
Lekáreň City Park, Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
150 EUR mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-­Udržiavanie čistoty v lekárni
-­Zametanie a umývanie podláh dezinfekčným prostriedkom
-­Vysýpanie a odnášanie nečistôt do smetných košov
­-Triedenie druhotných odpadov
-­Utieranie výstavných poličiek a priľahlých skiel od prachu, zároveň aj umývanie okien na prevádzkach
­-Dezinfikovanie a čistenie WC, dopĺňanie mydiel, WC papiera, utierok
­-Dezinfekcia kľučiek
-­Vysávanie kobercov a zametanie listov pred prevádzkou
-­Umývanie riadov
­-Ďalšie upratovacie práce podľa potrieb a pokynov zamestnávateľa

Ročné odmeny za dobre vykonanú prácu.

Prevádzka lekárne je otvorená každý deň od 9:00 do 20:00, podľa toho je potrebné si prispôsobiť harmonogram upratovania. Upratovať je potrebné každý deň vrátane víkendov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Podmienkou sú skúsenosti s upratovaním akejkoľvek prevádzky, skúsenosti s upratovaním v lekárni alebo v zdravotnom stredisku sú veľkou výhodou. Vyžadujeme flexibilitu, pracovitosť, dôslednosť, zodpovednosť, systémovosť a samozrejme zmysel pre čistotu.

Hlavným predmetom podnikania spoločnosti sú prevádzky kamenných lekární a ambulantných zariadení.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2899526  Megjelentetés dátuma: 4.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 150 EUR mesačne