Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava
plný úväzok

Senior manažér pre kľúčových zákazníkov

Charakteristika pozície

Do nášho obchodného OFF Trade tímu hľadáme šikovného a motivovaného kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude riadiť predaj a spoluprácu so zverenými kľúčovými zákazníkmi pre oblasť moderného trhu.

Náplň práce

  • Poskytovanie informácií zákazníkom a spotrebiteľom, ktoré prinášajú vzájomné výhody.
  • Plánovanie predaja a správu rozpočtu.
  • Získavanie nových zákazníkov a rozširovanie produktového portfólia.
  • Zodpovednosť za budovanie značky a finančné KPIs.
  • Zodpovednosť za obchodné aktivity, vzťahy s jednotlivými KA spoločnosti a dodávateľskými reťazcami.
  • Vypracovanie a implementácia strategických rozhodnutí o predaji pre jednotlivých KA.
  • Zodpovednosť za plány KA, spoločné obchodné plány, obchodné podmienky.
  • Správa a plánovanie promo akcií pre jednotlivých KA.
  • Navrhovanie a komunikácia udalostí Shopper Marketing eventov v oblasti KA.

Požiadavky na kandidáta

  • Vysokoškolské vzdelanie, ideálne obchod, ekonomika alebo manažment
  • Min. 3-4 roky skúseností v KA manažmente v oblasti FMCG
  • Odborník v oblasti predaja, ktorý komplexne rozumie kategórii a trhovému prostrediu
  • Orientácia na zákazníka a dlhodobé vzťahy
  • Pochopenie pre široký kontext výrobnej a predajnej organizácie
  • Praktické znalosti obchodných procesov (vyjednávanie, príprava finančných plánov, spoločných obchodných plánov, obchodných podmienok, promo)
  • Skúsenosti a kontakty v prostredí KA
  • Praktické znalosti marketingu zákazníkov (porozumieť analýzam a ďalšej implementácii, porozumenie základným obchodným správaniam)
  • Prezentačné, komunikačné a vyjednávacie zručnosti
  • Vynikajúca hovorová a písomná angličtina
  • Pokročilý používateľ PC (MS Word, Excel, Power Point, Outlook), SAP + BW, EBP
  • Vodičský preukaz, skupina B

Ponúkame

  • Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Príležitosti pre kariérny rast
  • Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Priateľské vzťahy na pracovisku

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3105021  Megjelentetés dátuma: 16.6.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.