Obchodný zástupca Off-trade- západné/severné Slovensko

Pivovary Staropramen, s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
920 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Človek na tejto pozícii bude spravovať región západného Slovenska (Bratislava, Trenčín, Trnava) alebo severného Slovenska (Žilina, Martin, Ružomberok). Presná lokalita bude rozhodnutá podľa dojazdnosti do regiónu.

AKÁ JE PRACOVNÁ NÁPLŇ OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU?
  • Koordinuje a riadi predaj celého sortimentu tovaru Staropramen-Slovakia s.r.o. vo svojej oblasti.
  • Zabezpečuje plnenie stanovených objemov v sortimente a množstve.
  • Sleduje a zodpovedá za plnenie objemov vo veľkoobchodoch a maloobchodoch.
  • Vyhľadává nových zákazníkov podľa stanovených princípov.
  • Zabezpečovať jestvujúce obchody POS materiálom.
  • V súčinnosti s marketingom zabezpečovať realizáciu Trade marketingových aktivít na podporu predaja.
  • Podľa pokynov neustále zabezpečuje zber údajov a informácií pre potreby zamestnávateľa.
  • Propaguje spoločnosť a výrobky Staropramen - Slovakia s.r.o.

Skvele k nám zapadnete ak:
  • Máte zdravého obchodného ducha, dokážete diplomaticky vyriešiť každú situáciu a dohodnúť sa s kýmkoľvek
  • Hnacím motorom sú pre vás viditeľné výsledky
  • Máte min. SŠ vzdelanie ukončené maturitou
  • Máte obchodné skúsenosti z FMCG firmy
  • Poradíte si s MS Office – mierne pokročilá znalosť
  • Ste komunikatívni a radi prezentujete
  • Ste aktívnym vodičom a hlavne šoférujete rád/rada – každý deň sa budete pohybovať v rámci zvereného regiónu autom

Prečo sa ku nám pridať?
  • Stabilná firma s dlhou históriou - Pivovary Staropramen sú súčasťou pivovarníckej skupiny Molson Coors, ktorá patrí medzi najväčšie pivovarnícke spoločnosti sveta
  • Zároveň na Smíchove varíme pivo už od roku 1869
  • Sme spoločensky zodpovední – naša pomoc a spoločenská zodpovednosť stojí na štyroch základných pilieroch: životné prostredie, zodpovedná výroba, dobré vzťahy s komunitami a zodpovedný zamestnávateľ
  • Máme neformálne pracovné prostredie, kde si tykáme
  • Výkonnostné odmeny k hrubej mzde
  • Pestrý systém zamestnaneckých výhod (napríklad týždeň dovolenky naviac, služobné auto aj k súkromným účelom, 3 dni sick days, ...)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

pivovar
ID: 3918035  Megjelentetés dátuma: 29.5.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 920 EUR/měsíc