Product UI/UX Designer

Pipelinersales Slovakia, spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
od 1.400,00 EUR (mesačne brutto vždy v závislosti od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša firma
Pipeliner je CRM software používaný obchodníkmi na manažovanie biznis možností, aktivít a vzťahov so zákazníkmi. Našou hlavnou úlohou je zvýšiť efektivitu, prehľad a manažment obchodných príležitostí pre malé a veľké firmy. Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá má klientov v USA, Veľkej Británii, Nemecku a Austrálii.

Náš tím
Budeš súčasťou Produktového tímu siedmich ľudí. Produktový tím zabezpečuje analýzu a návrh nových možností do softvéru Pipeliner. Tvojou úlohou v tíme bude zabezpečiť návrh obrazoviek a rozhraní s dôrazom na inováciu a "user experience” podľa špecifikovaných funkčných požiadaviek.

Náplň práce
• Práca s nástrojmi Adobe Creative Cloud (Photoshop, Illustrator, Adobe XD) a InVision,
• Analýza a diskusia s Business analytikom ohľadom wireframes, ktoré sú definované v Balsamiq,
• Vytváranie mockupov a prototypov v Adobe XD,
• Pochopenie komplexných dizajnérskych úloh, ktoré sú súčasťou každého dňa,
• Migrácia starých design komponentov z Photoshop do Adobe XD,
• Podieľanie sa na inovácii v design procese (Aktuálne migrujeme komponenty z Photoshop do Adobe XD),
• Sledovanie trendov v prostredí software dizajnu a aktívne navrhovať a komunikovať grafické vylepšenia v rámci produktového vývoja,
• Spolupráca s Developerským tímom pri implementácii,
• Komunikácia a argumentácia dizajnov s Product Ownerom sídliacim v Amerike.

Na čom konkrétne budeš pracovať
Pipeliner CRM obsahuje viacero modulov, na ktorých budeš pracovať a navrhovať design. Máme webovú, mobilnú aplikáciu. Taktiež budujeme rozšírenie do populárnych emailových klientov ako je Outlook a Gmail.
• Pipeliner CRM Cloud App - https://www.youtube.com/watch?v=kyD8jIRmtvk,
• Pipeliner CRM Mobile App - https://www.youtube.com/watch?v=m3tx0rISxbw,
• Pipeliner CRM Google Suite - napr. Google Gmail Add-On https://www.youtube.com/watch?v=P0RIHQi1egU,
• Pipeliner CRM Microsoft Suite - napr. MS Outlook Add-In https://www.youtube.com/watch?v=iy2LecGLpsk.

...a čo za to?
✔ softvér, hardvér, stoličku a ostatné náradie ☺,
✔ skvelí kolegovia a profesionáli, ktorí ťa budú podporovať,
✔ pokiaľ budeš šikovný, ohodnotenie sa dostaví,
✔ dozvieš sa veľa o našom produkte a profesijne porastieš,
✔ budeš členom medzinárodného kolektívu dynamickej IT firmy,
✔ o ďalších benefitoch až osobne.

Pokiaľ ťa táto ponuka osloví a myslíš si, že si skiller v obore, neváhaj a prihlás sa! Svoju žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom v anglickom alebo slovenskom jazyku nám pošli mailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

› Miluješ Adobe Creative Cloud a tvorba mockupov produktových funkčných užívateľských rozhraní ťa napĺňa.
› Rozumieš pojmom sketchovania a wireframovania.
› Vieš efektívne komunikovať problémy a riešenia s produktovým a developerkým tímom.
› Máš skúsenosti s produktovým vývojom a ich vývojovými cyklami.
› Máš technické pozadie, aby si rozumel o čom naši developeri rozprávajú.

Očakávame kreatívny prístup k riešeniu problémov, samostatnosť a hľadanie nových nápadov pri realizácii. Zodpovedný prístup k práci je nevyhnutnosťou.

Pipelinersales Slovakia, spol s r.o. pre svoju materskú spoločnosť v Rakúsku, Pipeliner CRM GmbH, a pre americkú spoločnosť Pipelinersales Inc. spravuje a vyvíja celosvetovo predávané SaaS cloudové riešenie Pipeliner CRM (https://www.pipelinersales.com/company/about/).

☆ Pipeliner CRM ☆
Pipeliner CRM je softwérový systém (https://www.pipelinersales.com/), ktorý umožňuje obchodným reprezentantom a tímom pochopiť proces predaja a navýšiť počet otvorených obchodov smerom k uzavretiu, s dôrazom na šetrenie času a udržiavanie pôvodného obchodného zámeru. Pipeliner CRM pomocou vizuálneho rozhrania presahuje organizačné funkcie a vytvára tak pracovný nástroj, ktorý sa prispôsobuje organizácii a rastie spolu s ňou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3636612  Megjelentetés dátuma: 13.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1.400,00 EUR (mesačne brutto vždy v závislosti od skúseností)