Vodič nákladného auta

Pilexim,s.r.o.

sídlo firmy: Stará Vajnorská 37, Bratislava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Možnosť ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
osobne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča na nákladné auto s prívesom a hydraulickým naťahovačom na prepravu veľkoobjemových kontajnerov. Sme rodinná obchodná spoločnosť zaoberajúca sa obchodovaním s drevným odpadom( pilina, štiepka, kôra) disponujúca vlastnou nákladnou dopravou. Pôsobíme na trhu už viac ako 20 rokov.

Dobrý kolektív, celá mzda vyplácaná na účet, platba mzdy vždy na čas,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

A, B, C, E, T

prax nutná

Obchodovanie s dreveným odpadom prostredníctvom vlastnej veľkoobjemovej prepravy doma i v zahraničí

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 932413  Megjelentetés dátuma: 10.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: osobne