Predavačka Pilex s.r.o., Ružomberok

PILEX, s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičova 3287, Ružomberok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HLAVNÁ PODMIENKA (v prípade nesplnenia tejto podmienky ani neodpisujeme na žiadosti):
Prosíme zaslať motivačný list spolu so životopisom na e-mail: [email protected]

Hlavná náplň práce:
- obsluha zákazníkov, predaj tovaru
- príjem objednávok, komunikácia so zákazníkom
- vysvetlenie zákazníkovi správny účel produktu a jeho použitie
- práca s pokladňou

Stabilná firma fungujúca viac ako 26 rokov.
Hlavnou náplňou je práca s pokladňou, vybavovanie objednávok od zákazníkov, práca s PC, obsluha zákazníkov v sekcii ochranných pracovných pomôcok, dokladanie a vystavovanie produktov.
Hľadáme mladú perspektívnu uchádzačku, ktorá chce pracovať, nemá rada ničnerobenie a má potrebu sa neustále vzdelávať a napredovať.
Čaká ťa perfektný kolektív zamestnancov. Trvalý pracovný pomer.
Dodržiavanie dohodnutých pracovných podmienok a výplata vždy včas je u nás samozrejmosťou.
Práca nieje monotónna, každý deň sa stretnete s niečím novým.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Obchod, predaj tovaru

Základná znalosť ponúkaného sortimentu, uchádzač musí vedieť na čo slúžia jednotlivé ponúkané produkty.
Obsluha a práca s PC, vystavovanie dodacích listov, faktúr.
Príjemné vystupovanie voči zákazníkom, komunikatívnosť a flexibilnosť.

Ahojte, hľadáme do nášho kolektívu nové posily. Nemáš problém komunikovať s ľuďmi, vieš sadnúť za počítač a urobiť, čo treba? Možno si práve ty ten správny človek pre nás.Stačí mať len chuť naučiť sa niečo nové a prijať nové výzvy v rozvíjajúcej sa firme. Hľadáme tímového hráča, ktorý má záujem o trvalý pracovný pomer a stabilné zamestnanie s množstvom výhod. Ak ťa to zaujalo a chceš prísť na pohovor, pošli nám životopis a krátky textík, prečo by si to mal byť práve ty.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3660760  Megjelentetés dátuma: 5.10.2021  Alapbér (bruttó): 600 EUR/mesiac