Skladový manipulant / Vodič VZV

PIL-STAV, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
1.4.2022 (dohodou)
900 - 1 100 EUR/mesiacBenefity: + osobné ohodnotenie / prémie + odmeny za nadčasy + vernostný systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijíma, vydáva, manipuluje a kontroluje tovar
Pracuje aj s vysokozdvižným vozíkom
Komunikuje so zákazníkmi a ďalšími oddeleniami spoločnosti
Spolupracuje pri inventúrach skladových zásob
Udržiava skladové priestory a pridelené pracovné prostriedky

Zamestnanie na plný úväzok
Motivačné ohodnotenie
Odborné zaškolenie
Možnosť kariérneho rastu na vyššie pozície
Príspevok na stravovanie
Občerstvenie na pracovisku
Tovar a služby za zamestnanecké ceny
Príjemné pracovné prostredie
Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti na Slovenskom trhu

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Prešov - Ľubotice, Bardejovská 44.

Spoločnosť PIL-STAV, s.r.o. bola založená v roku 2002.
Vznikla s úmyslom pozdvihnutia úrovne firiem podporujúcich lokálne a regionálne stavby.
Od začiatku pôsobenia bola naša spoločnosť zameraná na predaj a porez reziva a predaj stavebných materiálov.
V súčasnosti prevádzkujeme stavebno-obchodné centrum v Prešove, stavebno-obchodné centrum v Sabinove a pílu s výrobou a predajom reziva taktiež v Sabinove.
V roku 2021 naša spoločnosť otvára ďalšiu prevádzku stavebno-obchodného centra v Prešove.

Správnosť svojej obchodnej stratégie orientovanej na prospech zákazníkov každoročne potvrdzuje dynamickým nárastom obchodného obratu a spokojnosti klientov.
Spoločnosť je po celú dobu svojej histórie známa serióznym prístupom ku všetkým svojim obchodným partnerom a zamestnancom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo výhodou

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na VZV vozíku výhodou
Prax so stavebnými materiálmi
výhodou
Vodičský preukaz skupiny C výhodou
Proaktívny prístup
Zodpovednosť, komunikatívnosť, tímová práca

V roku 2023 naša spoločnosť otvára ďalšiu prevádzku stavebno-obchodného centra v Košiciach.

Správnosť svojej obchodnej stratégie orientovanej na prospech zákazníkov firma každoročne potvrdzuje dynamickým nárastom obchodného obratu a spokojnosti klientov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4049348  Megjelentetés dátuma: 29.3.2022  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac