Vážnik/Vážnička

Pigagro s.r.o.

Miesto práce
Ipeľský Sokolec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.01.2019
625EUR z toho 525EUR základná mzda + 50EUR dochádzkový bonus + 50EUR bonus za vysávanie vozidiel

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do kancelárie v Ipeľskom Sokolci hľadáme VÁŽNIKA/VÁŽNIČKU k administratívnej obsluhe váhy a vedeniu potrebnej evidencie na počítači, s nástupom možným ihneď. Keďže váženie zaberá len časť pracovnej doby s pozíciou je spojené upratovanie kancelárskych priestorov a vysávanie firemných osobných vozidiel. Pracovná doba je zvýhodnená (2 týždne sa pracuje 8 hodín a dva týždne sa pracuje len 3 dni v týždni po 5 hodín).

Ponúkame nástupný plat 625 EUR (z toho 525EUR mesačne je základná mzda, k tomu mesačný bonus 50EUR za nevymeškanú dochádzku a 50EUR za vysávanie vozidiel, stravné lístky a iné zaujímavé benefity (napr. ošípanú zdarma, 90EUR príspevok na Vianoce, 60EUR príspevok na letnú dovolenku, pitný režim zdarma, letná párty, vianočná večera, 2 x do roka tímbuldingový výjazd, atď.).

V prípade vážneho záujmu pošlite prosíme svoj životopis na [email protected], príp. kontaktujte p. Evu Uhrákovú 0918 660 641.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme schopnosť práce na PC na úrovni bežného užívateľa (evidencia sa vedie najmä v Exceli v pripravených tabuľkách), precíznosť pri práci s údajmi, zodpovedný prístup a spoľahlivosť.

Pigagro je zabehnutá, moderná a profesionálna dánska spoločnosť, jeden z lídrov na trhu v oblasti produkcie ošípaných. Na 5 farmách ročne vyprodukujeme viac než 110.000 ošípaných a v rámci rastlinnej výroby obhospodarujeme 3.200 hektárov pôdy.

Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku www.pigagro.sk. SPOLU KŔMIME SLOVENSKO!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3549971  Megjelentetés dátuma: 29.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 625EUR z toho 525EUR základná mzda + 50EUR dochádzkový bonus + 50EUR bonus za vysávanie vozidiel