Robotník do miešiarne krmív 625EUR + nadčasy a príplatky (Ipeľský Sokolec)

Pigagro s.r.o.

Miesto práce
Ipeľský Sokolec
Termín nástupu
apríl 2019
525EUR základ + 100EUR dochádzový bonus + nadčasy a príplatky + zamestnanecké benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha šrotovníka a príprava kŕmnych zmesí, 3-zmenná prevádzka (týždeň ranná, týždeň popoludňajšia a týždeň nočná zmena). Miešiareň prešla kompletnou modernizáciou v roku 2017.

- plat 625EUR (z toho 525 EUR základná mesačná mzda + 100 EUR mesačný dochádzkový bonus + nadčasy a príplatky)
- prispejeme na dochádzanie 50-100EUR, ak bývate viac ako 15km od pracoviska
- stabilná práca na trvalý pracovný pomer s dobou neurčitou
- stravné lístky
- 1 ošípaná za rok zdarma
- vianočný darček 90EUR
- príspevok na letnú dovolenku 60EUR
- vianočná večera/letná párty
- káva, čaj, minerálka zadarmo, atď.

Záujemci o prácu hláste sa telefonicky vedúcemu strediska miešiarne krmív p. Tomášovi Frenkovi na tel. číslo 0908 676717. Ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- fyzická zdatnosť a dobrý zdravotný stav
- schopnosť pracovať aj v noci
- zručnosť
- samostatnosť

Pigagro je zabehnutá, moderná a profesionálna dánska spoločnosť, jeden z lídrov na trhu v oblasti produkcie ošípaných. Na 5 farmách ročne vyprodukujeme viac než 110.000 ošípaných a v rámci rastlinnej výroby obhospodarujeme 3.200 hektárov pôdy.

Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku www.pigagro.sk. SPOLU KŔMIME SLOVENSKO!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3210179  Megjelentetés dátuma: 27.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 525EUR základ + 100EUR dochádzový bonus + nadčasy a príplatky + zamestnanecké benefity