Vodič nakladného auta do 7,5t

PIESOK-SK s.r.o.

Hlavna 127, 903 01 Senec- Hrubý Šur - Tureň, Bratislavský kraj, okres Senec, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900-1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz PIESKU po BA,SC. Jednoduchá práca rozváža sa strk piesok kamienky zákaznikom stým že vodič učtuje,faktúruje všetko priamo zákaznikom.

Záujmava práca. Mobilný telefon, gastrolistky,stabilná pracovná doba. 13plat jarný ,prispevok na dovolenku.

Iba osobne stretnutie.Treba sa zastaviť na prevádzke Tureň. Životopis emailom prosime naposielať. Pracovná doba pondelok-piatok 7:00-16:00 občas sobota 7:00-14:00

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vodič sk.C

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B, C, T

Vodič nákladneho vozidla musi vediet hlavne vediet čo je to auto a ako sa oň starať☺. Jazdi sa na nových vozidlach Euro6 max 1rok staré.

Spoločnosť Piesok-SK, s.r.o- sa venuje spracovaniu a predaju piesku, štrkov a kamenív nielen pre stavebné účely ale aj pre okrasné využitie so širokou ponukou služieb - v oblasti dopravy a vykonávania zemných prác.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2484075  Megjelentetés dátuma: 12.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900-1600