Upratovačka v Trnave

Picasso, s.r.o. - Personálna agentúra MAX

Miesto práce
okres Trnava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Personálna agentúra MAX, hľadá upratovačku s praxou do hotela v centre mesta.
náplň práce: upratovanie kancelárskych, hotelových a reštauračných priestorov
pracovná doba: 8 hodín
mzda: dohodou
pohovor: dohodou
nástup: ASAP
Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel.č.: 0948130130, 0948170170, 0948010010

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Našim zákazníkom prinášame kompletné a spoľahlivé personálne riešenia, vďaka ktorým Vám ušetríme čas a náklady a znížime riziko obsadenia pozície nevhodným kandidátom. Vám tak ostane čas na to najdôležitejšie – na rozvoj vašej spoločnosti.

Máme prácu pre všetkých :)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3260927  Megjelentetés dátuma: 5.12.2017