Operátor výroby - Sereď- týždenné vyplácanie v hotovosti!

Picasso, s.r.o. - Personálna agentúra MAX

Miesto práce
Štefánikova 21; Trnava, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sereď- týždenné vyplácanie v hotovosti!!!!
obsadzujeme voľné pracovné miesta vo výrobe hliníkových výrobkov
náplň práce- výroba: obrusovanie výrobkov elektronickým pilníkom 3€/ hod. netto, pon.- pia.: 6:00- 14:30 alebo 14:00- 22:00
Nástup možný ihneď
INFO: 0948 010 010; [email protected]

dochádzkový bonus, zálohy, ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Našim zákazníkom prinášame kompletné a spoľahlivé personálne riešenia, vďaka ktorým Vám ušetríme čas a náklady a znížime riziko obsadenia pozície nevhodným kandidátom. Vám tak ostane čas na to najdôležitejšie – na rozvoj vašej spoločnosti.

Máme prácu pre všetkých :)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3240926  Megjelentetés dátuma: 13.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou