Photoneo Brightpick Group

Príbeh Photoneo sa začal písať v roku 2013, kedy štyria kamaráti prišli s myšlienkou dať robotom oči. Vďaka očiam sú schopné nielen vnímať, ale aj porozumieť tomu, čo vidia.

Keď boli roboty schopné vidieť svet, a zároveň mu porozumieť, prišli sme s myšlienkou dať im nohy, aby mohli objavovať priestor nielen virtuálne, ale aj fyzicky.

Vyvinuli sme tak vlastnú samojazdiacu platformu, nohy robota, čím sme im umožnili pohybovať sa po priestore.

Spojením dvoch technológii sme vytvorili svetový unikát, systém kompletnej automatizície vychystávania objednávok eshopov.

Našou víziou je prinášať riešenia, ktoré uľahčujú prácu ľuďom, firmám prinášajú pridanú hodnotu a Tebe, ako nášmu budúcemu kolegovi dávaju možnosť sa technicky vyblázniť a neustále sa učiť novým veciam.

Pomôž nám meniť svet a robiť ho efektívnym.

Head of sales process management

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiac1500 - 2500 EUR (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V tejto pracovnej výzve sa uplatní kandidát so skúsenosťami ako sales manager, senior sales konzultant, sales support/ výkonný asistent obchodného riaditeľa, ktorý má reálne skúsenosti s implementáciu obchodných stratégií a koordináciou obchodných procesov a projektov skrz interné oddelenia a externých partnerov.
Na tejto pozícií využije svoje strategické myslenie pri príprave obchodných stratégií, organizačné a komunikačné schopnosti pri ich implementácií a nadšenie pre obchod v spoločnosti predávajúcej najlepšie 3D skenery a kamery na svete.

Čo budeš u nás robiť?
* spolupráca na príprave stratégie
* participácia pri nastavovaní procesov
* spolupráca s našimi obchodnými partnermi po celom svete
* CRM administrácia
* príprava nevyhnutných reportov, prezentácií a materiálov pre vedenie spoločnosti a sales team

* flexi pracovná doba
* homeoffice, keď chceš a sick days, keď potrebuješ
* čerstvé ovocie a pečivo
* polročné odmeny, narodeninové bonusy a rôzne iné príspevky
* Multisport karta
* masáže na pracovisku
* chill-out zóna, kde si môžeš zahrať ping-pong, alebo vyskúšať VR

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujeme každého uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

  • skúsenosti s predajom a obchodnými stratégiami
  • dobré komunikačné schopnosti v angličtine

Our journey started back in 2013 when four schoolmates came up with the idea to create a sensor that would provide the "eyes for robots" to help them to see the world and to understand it better. This bright idea, hard work and dedication led to a series of patents and awards and shortly thereafter, the four-man company grew into a 250+ people technological sanctuary for machine vision and smart automation enthusiasts AMP innovators.

Our company has offices in the USA, China and Slovakia, from where we deliver machine vision technology and robotic intelligence software to all parts of the world. Today, Photoneo technology helps companies improve the performance and efficiency of countless applications in manufacturing, fulfillment, and assembly, including bin picking and pick AMP place tasks, robot guidance, machine tending, inspection & quality control, or 3D model creation.

In 2021 Photoneo launched its new Business Unit BRIGHTPICK, the first fully automated fulfillment solution for warehouses and grocers. Being a part of Photoneo means being a part of a team that continuously pushes the boundaries further and creates space for solutions of the future.
If you would like to participate and continue in this journey, come and join us!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Angelika Mrkvová
E-mail: poslať životopis
ID: 3714772  Megjelentetés dátuma: 13.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 - 2 500 EUR/mesiac1500 - 2500 EUR (brutto)