Balič/ka - Operátor/ka baliacej linky

Phoenix Quality Services s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď
4,20 EUR/hod. (muži 4,50 EUR/hod.), po skúšobnej dobe 4,50 EUR/hod. na HPP + príplatky + bonusy až do 15 % (viď. text)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- balenie menších častí nábytku na baliacej linke
- kontrola kvality vyrobených výrobkov
- lepenie zrkadiel
- navážanie baliacej linky (len muži)

Plný úväzok - HPP:
- práca v 3 - zmennej prevádzke - RANNÁ, POOBEDNÁ, NOČNÁ (po týždňoch)
- 8 hodinové zmeny - (víkendy voľné)
- s prestupom pod kmeňový stav po odpracovaní 6 mesiacov
- po skúšobnej dobe zvýšenie hodinovej sadzby na 4,50 EUR/hod.
- príplatky za poobedné zmeny 0,40 EUR/hod.
- príplatky za nočné zmeny 0,97 EUR/hod.
- výkonnostný bonus do 9 % z hrubej základnej mzdy
- dochádzkový bonus 6 % z hrubej základnej mzdy
- príspevok na ubytovanie
- stravné lístky v hodnote 3,60 € za každú odpracovanú zmenu

- práca je vhodná pre ženy, aj pre mužov!
- vyšší vek uchádzača nie je prekážkou!
- požadovaný vek je minimálne 18 rokov!

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu je potrebné zaslať e-mailom profesijný životopis v slovenskom jazyku na doleuvedenú e-mailovú adresu.

V predmete správy prosím uveďte presný názov pozície, o ktorú sa zaujímate.

Dovoľujeme si telefonicky kontaktovať len uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Nadnárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v oblasti nábytkárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Operátor na baliacej linke / Balič

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- presnosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- zodpovedný prístup k práci

Sme spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti personalistiky a služieb spojených so zaisťovaním kvality v spracovateľskom priemysle a iných výrobných organizáciách po celom Slovensku. Poskytujeme služby na všetkých úrovniach v spoločnostiach našich zákazníkov, od výroby až po manažment.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3466253  Megjelentetés dátuma: 31.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,20 EUR/hod. (muži 4,50 EUR/hod.), po skúšobnej dobe 4,50 EUR/hod. na HPP + príplatky + bonusy až do 15 % (viď. text)