Operátor strojov vo výrobe s ovládaním práce na PC

Phoenix Quality Services s.r.o.

Miesto práce
Malacky, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- špangľovanie (prekladanie) drevotrieskových dosiek hranolčekmi
- štítkovanie a označovanie paliet
- skenovanie a nahadzovanie štítkov do počítača
- spracovávanie údajov do elektronickej formy
- pomocné práce v sklade, asistencia skladníkom a vodičom VZV
- práca s ručným skenerom

- práca je vhodná pre muža!

Pracuje sa v 4 - zmennej nepretržitej prevádzke (12 - hod. zmeny).

- výhodné platové podmienky
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s tradíciou
- možnosť vzdelávania sa a profesijného rastu

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu je potrebné zaslať e-mailom profesijný životopis v slovenskom jazyku na doleuvedenú adresu, alebo nás kontaktujte na tel. č.: 034/230 04 15.

V predmete správy prosím uveďte presný názov pozície, o ktorú sa zaujímate.

Dovoľujeme si telefonicky kontaktovať len uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti spracovateľského priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyžaduje sa ovládanie práce s počítačom na pokročilej úrovni
- manuálna zručnosť
- presnosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- zodpovedný prístup k práci

Sme spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti personalistiky a služieb spojených so zaisťovaním kvality v spracovateľskom priemysle a iných výrobných organizáciách po celom Slovensku. Poskytujeme služby na všetkých úrovniach v spoločnostiach našich zákazníkov, od výroby až po manažment.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3305814  Megjelentetés dátuma: 3.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou