Vodič VZV - typ W1 / W2 (nosnosť nad 5 ton)

Phoenix Quality Services s.r.o.

Miesto práce
Malacky, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s VZV - W1 alebo
- práca s VZV - W2 (vyžaduje sa prax na vozíku nad 5 ton)
- manipulácia s tovarom, príprava expedície, nakládka a vykládka tovaru
- vyžaduje sa zodpovedný prístup k práci, manuálna zručnosť, presnosť, spoľahlivosť a flexibilita
- práca na 8 alebo 12 - hod. zmeny

- motivujúce pracovné podmienky a finančné ohodnotenie
- zaškolenie zamestnancov a možnosť ďalšieho vzdelávania
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s tradíciou
- práca v príjemnom prostredí

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu je potrebné zaslať profesný životopis v slovenskom jazyku na doleuvedenú e-mailovú adresu. V predmete správy prosím uveďte presný názov pozície, o ktorú sa zaujímate. Kontaktovať telefonicky budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky prijatia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti spracovateľského priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

- presnosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- zodpovedný prístup k práci

Sme spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti personalistiky a služieb spojených so zaisťovaním kvality v spracovateľskom priemysle a iných výrobných organizáciách po celom Slovensku. Poskytujeme služby na všetkých úrovniach v spoločnostiach našich zákazníkov, od výroby až po manažment.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2975838  Megjelentetés dátuma: 22.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou