Marketingový špecialista

Phoenix Investor SK, s.r.o.

Gorkého 3, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacV tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• online aj offline marketing a projektová koordinácia marketingových aktivít podľa potrieb spoločnosti
• zodpovednosť za správne fungovanie webových stránok jednotlivých značiek, aktualizuje a optimalizuje potrebné informácie na webových stránkach, stará sa o ich efektívne prepojenie so sociálnymi sieťami
• správa sociálnych sietí a marketingová komunikácia (facebook, instagram, youtube ...)
• príprava a realizácia firemného newslettra pre obchodných partnerov ako aj klientov
• samostatné vytváranie obsahu (copywriting)
• sledovanie aktuálnych trendov v online marketingu - spolupráca na inováciách v e-commerce oblasti
• vyhodnocovanie online kampane/dát
• aktívna spolupráca pri zabezpečovaní a realizácii firemných eventov (seminárov, konferencií, kongresov, a súťaží)
• koordinácia marketingových aktivít súvisiacich s e-shopom, zabezpečenie celkovej starostlivosti o firemný e-shop
• návrh, príprava a zabezpečenie výroby propagačných materiálov spoločnosti
• analýza efektivity využívania stanovených marketingových nástrojov a iné

• práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti,
• príjemné pracovné prostredie a mladý priateľský kolektív
• široké možnosti vzdelávania sa prostredníctvom PXI Akadémie
• zvýhodnené firemné služby
• trvalý pracovný pomer, pevná pracovná doba
• príspevok na stravu
• MultiSport karta
• jazykový kurz Aj, resp. Nj
• firemné akcie a iné
• občerstvenie na pracovisku

Informácie o výberovom konaní

Výhodou je:
• vzdelanie v odbore bankovníctvo, finančné služby, ekonómia
• ovládanie ďalšieho jazyka slovom aj písmom
• skúsenosť v uvedenej oblasti marketingu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ideálne v oblasti marketingu, žurnalistiky alebo ekonómie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft office - pokročilý - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka, ktorý

• má kreativitu, vkus a estetické cítenie
• má skúsenosti so sociálnymi sieťami a s copywritingom a dokáže zastrešiť projekt od A po Z
• má skúsenosti s Adobe Photoshop a Adobe Illustrator
• je zodpovedný, lojálny
• vie plynule komunikovať slovom aj písmom v anglickom alebo nemeckom jazyku
• má dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
• je precízny, spoľahlivý a samostatný
• je odolný voči stresu a je časovo flexibilný
• je zameraný na dosiahnutie cieľa/výsledku
• má dobrú znalosť slovenského pravopisu
• má veľmi dobré počítačové znalosti
• má príjemné vystupovanie a tímového ducha
• je pozitívny prístup k zmenám

Spoločnosť Phoenix Investor SK, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním a poradenskou činnosťou v oblasti investícií. Naša firma pôsobí od roku 2016 na Slovensku, v Českej republike a Rakúsku. Zakladáme si na úzkej spolupráci s klientom, rokujeme transparentne a dôverne. Máme víziu stať sa investičnými expertmi v nezávislom finančnom poradenstve pre všetkých náročných zákazníkov z privátneho sektora.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4035005  Megjelentetés dátuma: 14.3.2022  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac