Export sales manager

PHOBOS spol. s r.o.

Miesto práce
Južná Trieda 78, Juh
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dobrého obchodníka s víziou a schopnosťou realizovať ju. Zameranie primárne na zahraničné trhy.
Vašou úlohou bude správa našich existujúcich zákazníkov (komunikácia, zabezpečenie ich objednávok, pravidelné informovanie, poradenstvo atď) a akvizícia nových zákazníkov. Aj keď práca je väčšinou "od stola", príležitostne si môže vyžadovať aj cestovanie a účasť na výstavách.
Naša spoločnosť sa venuje distribúcií prémiových produktov známych značiek v oblasti automobilového príslušenstva. Zaškolenie nových kolegov, neustále vzdelávanie a podpora od celého tímu je samozrejmá.
Dobrý prístup k práci a snaha je niekedy viac ako nevyužité schopnosti. Preto ak spĺňate nevyhnutné predpoklady k tejto práci, ozvite sa nám. Všetko ostatné preberieme na osobnom stretnutí.

- Veľmi dobrý kolektív a atmosféra, kde sa do práce nechodí so stresom.
- Firemné akcie
- Finančné aj nefinančné benefity

Životopis s motivačným listom zasielajte na adresu [email protected]. Vybraných uchádzačov pozveme na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- dobrá znalosť anglického jazyka
- komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie
- obchodnícke zručnosti
- zodpovednosť a schopnosť hľadať riešenia
- určitá dávka technického myslenia Vám bude na prospech

Spoločnosť Phobos s.r.o. je na trhu 31 rokov, s pobočkami v Čechách a Nemecku. Zaoberáme sa veľkoobchodnou distribúciou strešných nosičov a príslušenstva, autostanov značiek Yakima, Thule, Northline, Buzz Rack a iných na Slovensku, v Čechách, DACH a ďalších krajinách Európy.
Prehľad produktov nájdete na www.autohaus.sk.
V rokoch 2021, 2022 a 2023 bola spoločnosť Phobos s.r.o. zaradená ekonomickým denníkom FINANCIAL TIMES medzi 1000 najrýchlejšie rozvíjajúcich sa firiem EU.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4079241  Megjelentetés dátuma: 26.9.2023  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac