Výkonný pracovník pre lokálnych KAC

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 366 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nitra, Slovensko

Chceš byť súčasťou svetovej zmeny? Chceš byť pri budovaní sveta, v ktorom budú cigarety nahradené výrobkami bez dymu? Máš talent na riadenie, motivovanie ľudí a vieš ovplyvňovať ostatných? Motivuje ťa rôznorodá, dynamická práca, stretávanie sa s ľuďmi a rád/rada meníš pracovné prostredie? Potom hľadáme teba.

Aká bude tvoja náplň práce
  • Výkonný pracovník pre Local KAC vykonáva svoju prácu v súlade s nastavenými normami a KPI (kombinované činnosti v oblasti RRP a cigariet).
  • Pozná svojich zákazníkov a vie využívať ich silné stránky a rozvíjať spoluprácu na príležitostiach, podieľa sa na príprave obchodných plánov.
  • Zisťuje a hľadá príležitosti na dosiahnutie pokroku v rámci zverených zákazníkov a ich predajní
  • Prináša návrhy na podporu spolupráce so zákazníkmi a dosahovanie lepších výsledkov v ich sieťach
  • Analyzuje dáta na základe ktorých nastavuje akčné kroky
  • Zodpovedá za výkon u zverených zákazníkoch
  • Koordinuje prácu interných obchodných zástupcov a nepriamo zástupcov tretích strán (Sales expert, hostesky, technici POSM)
  • Je schopný samostatne viesť obchodné rokovanie a vyjednávať podmienky

Čo ponúkame?

– garantovaný 13. a 14. plat
– dni voľna navyše
– flexibilný pracovný čas
– doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
– životné a úrazové poistenie
– možnosť vzdelávania a kariérneho rastu
– práca pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu, certifikovaný Equal Salary a TopEmployer zamestnávateľ

Spodná hranica hrubej mesačnej mzdy: 1.366€ (aktuálna mzda závisí od skúseností)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čo hľadáme

  • Minimálne 2 ročné skúsenosti v obchodnom oddelení, práca so sieťovými zákazníkmi /aspoň 5 predajných bodov pod jedným majiteľom/
  • Agilita a samostatnosť
  • Predajné a vyjednávacie schopnosti, Komunikačné schopnosti, Analytické myslenie
  • Schopnosť krátkodobého a dlhodobého plánovania, schopnosť prioritizovať a príjmať rozhodnutia
  • Vodičské oprávnenie „B“, skúsený vodič
  • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
  • Práca s excelom - na pokročilej úrovni

Philip Morris International is the world’s leading international tobacco company, with a diverse workforce of around 80,000 people. Six of the world's top international 15 brands, spanning more than 180 markets, are ours, including Marlboro, the world's number one. We operate 48 production facilities in 32 different countries.
Over the last decade we’re dedicated to doing something very dramatic – replacing cigarettes with the smoke-free products that we’re developing and selling.
That’s why we have a total of over 400 dedicated scientists, engineers, and technicians developing less harmful alternatives to cigarettes. It’s the biggest shift in our history. And it’s the right one for our consumers, our company, our shareholders, and society.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominik Vačok
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 4089503  Megjelentetés dátuma: 23.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 366 EUR/mesiac