Communications Specialist

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
6,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bratislava, Slovakia

Našu minulosť zmeniť nemôžeme, ale budúcnosť áno. Veríme v budúcnosť bez dymu, preto podnikáme rad krokov vedúcich k zrealizovaniu našej vízie. Poď do toho s nami! Hľadáme niekoho, kto je rád v centre diania a rád by sa stal súčasťou medzinárodnej spoločnosti.
Na naše oddelenie pre externú komunikáciu hľadáme, STÁŽISTU/KU NA POZÍCIU COMMUNICATIONS SPECIALIST.

ČO BUDEŠ MAŤ NA STAROSTI?

  • Podieľať sa na práci komunikačného oddelenia.
  • Administratívne podporovať tím tak, aby všetko klapalo ako je potrebné.
  • Podieľať sa na príprave materiálov, reportov a prezentácií pre manažérov a externých partnerov.
  • Podieľať sa na organizácii dôležitých podujatí spoločnosti (napr. tlačové konferencie a podujatia pre médiá).
  • Nebudeš na to sám/sama, budeš súčasťou nášho tímu.

BEZ ČOHO SE NEZAOBÍDEŠ A MY VEĽMI UVÍTAME:

  • Mal/a by si byť aktuálne ŠTUDENTOM vysokej školy (dokončený bakalársky titul) a mať už nejaké skúsenosti v rámci internshipu, trainee programov, atď. Pokiaľ to bude v medzinárodnej korporácii v oblasti FMCG, je to veľké plus!
  • Slovenčina je nevyhnutnosťou! A keďže sú v širšom tíme aj kolegovia z iných štátov, ANGLIČTINU využiješ takmer denne a jej dobrá znalosť bude veľké plus.
  • PREHĽAD - mal/a by si mať všeobecný prehľad, vedieť, čo sa aktuálne nielen u nás, ale aj vo svete deje. Tiež by si mal/a mať základnú orientáciu v oblasti médií.
  • KOMUNIKATÍVNOSŤ - bez toho to na oddelení, ktoré má na starosti externú komunikáciu spoločnosti, naozaj nejde. Základom je správny obsah a štruktúra, budeš komunikovať nielen s kolegami, ale aj s ďalšími partnermi a inštitúciami.
  • SEDLIACKY ROZUM A PODNIKAVOSŤ - dokážeš sa nad vecami zamyslieť, a ak Ti to nedáva zmysel, opýtaš sa? Vypadne z teba čas od času pár dobrých nápadov?
  • MS OFFICE - občas je potrebné urobiť nejakú prezentáciu, tabuľku alebo pripraviť report, prípadne zorganizovať schôdzku v MS OUTLOOK, POWERPOINT sa bude hodiť.
  • V súčasnosti pracujeme len z domova, a hoci sa pravidelne vídame virtuálne, nemal/a by si byť tým zaskočený/á.

ČO TI ZA TO PONÚKAME:
  • Platenú stáž na 20 hodín / týždenne v tíme medzinárodnej spoločnosti.
  • Flexibilné rozvrhnutie pracovného času a zároveň čiastočnú prácu z domova.
  • Stravné lístky a veľa reštaurácií v okolí, kde ich môžeš uplatniť.
  • Kaviareň a supermarket priamo v budove.
  • Účasť na zaujímavých zamestnaneckých akciách.
  • Príležitosť pracovať v skvelom tíme a naučiť sa veľa nových vecí.
  • Work for a multinational company - certified Equal Salary & TopEmployer
  • Positive working environment

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Philip Morris International is the world’s leading international tobacco company, with a diverse workforce of around 80,000 people. Six of the world's top international 15 brands, spanning more than 180 markets, are ours, including Marlboro, the world's number one. We operate 48 production facilities in 32 different countries.
Over the last decade we’re dedicated to doing something very dramatic – replacing cigarettes with the smoke-free products that we’re developing and selling.
That’s why we have a total of over 400 dedicated scientists, engineers, and technicians developing less harmful alternatives to cigarettes. It’s the biggest shift in our history. And it’s the right one for our consumers, our company, our shareholders, and society.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominik Vačok
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 4025521  Megjelentetés dátuma: 24.2.2021  Alapbér (bruttó): 6,5 EUR/hod.