Konštruktér - práca z domu

PHE Design, s. r. o.

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 500 EUR/mesiacPo zarátaní odmien a bonusov 1200 - 1650 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca z domu, je nutné aspoň 1 deň v týždni byť prítomný v kancelárii v Košiciach. Po zaučení aj menej.

-návrh konceptu automatických výrobných strojov, voľba komponentov, riešenie konštrukčných problémov
-samostatná konštruktérska činnosť
-tvorba výkresovej dokumentácie a kusovníkov
-spolupráca pri vypracovávaní koncepčných technických riešení
-spracovanie výrobnej dokumentácie
-tvorba prezentácií
-práca v programe Creo Elements/Direct Modeling
-práca v programe Creo 4
-práca v programe Solidworks

Atraktívne projekty pre zahraničné strojárske spoločnosti (STIHL, KUKA, Putzmeister, Getrag, Scheuerle)
Možnosť osobného a kariérneho rastu
Zaučenie v programe Creo Elements / Direct Modeling
Jazykové kurzy nemeckého jazyka hradené do výšky 75%
Výkonnostné odmeny 2x ročne
Odmeny na konci kalendárneho roka
Pohyblivý pracovný čas, časové konto

Prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom, prípadne nemeckom/anglickom jazyku.

Oslovení budú iba vybraní uchádzači.

Konkrétna výška platu je závislá od dĺžky praxe, jazykových a odborných znalostí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
SolidWorks - Pokročilý
Autodesk Inventor - Základy
NX - Základy
Creo Parametric .0 - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Strojárstvo

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti s návrhom automatických výrobných liniek.

Znalosť CAD programov uvedených v inzeráte výhodou.

Samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, aktívny prístup k riešeniu problémov , tímový hráč.

Ochota a chuť vzdelávať sa po odbornej a jazykovej stránke.

Konštruktérska kancelária, ktorá sa zaoberá riešením projektov v oblasti strojárstva, návrhom oceľových konštrukcií, prípravkov, automatických výrobných liniek, jednoúčelových strojov a zariadení.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4025482  Megjelentetés dátuma: 18.3.2022  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac