Experienced Digital Specialist

PHD, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prijímanie a spracovávanie briefov od klienta, vypracovávanie a prezentovanie ponúk klientovi
• Spracovávanie informácií - analýzy spotrebiteľa, mediálneho trhu, segmentu, tvorba insightov pre tvorbu komunikačnej stratégie
• Navrhovanie a správa reklamných kampaní v médiách
• Navrhovanie a implementácia kampaní v médiách pre zverených klientov – vypracovávanie mediaplánov, implementácia, optimalizácia a vyhodnocovanie kampaní
• Príprava mediálnych analýz (konkurencia, trh, účinnosť médií, prehľad mediálneho trhu ap.)
• Post-buy analýzy kampaní a odporúčania klientom
• Zdieľanie skúseností a know-how s kolegami

• Výborný kolektív
• Možnosť kariérneho postupu v globálne úspešnej agentúre a skupine
• Kontinuálne vzdelávanie a osobný rast
• Možnosť rotácie v rámci oddelení našej agentúry a skupiny Omnicom Media Group na Slovensku a po celom svete
• a iné zaujímavé zamestnanecké benefity

V prípade záujmu prosím pošlite životopis spolu s motivačným listom.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Motivačné listy spolu s CV starostlivo posúdime, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. CV bez motivačného listu automaticky nepostupujú do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, reklama, PR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

• Min 2 roky skúseností v obore digitálnej reklamy, digitálnych médií a TV reklamy
• Min 1 rok skúseností práce s manažmentom digitálnych kanálov PPC, Search, social, programmatic, video, display
• Skúsenosti s tvorbou a riadením reklamných a mediálnych kampaní
• Skúsenosti s FB Business Manager, Google Ads, Google Analytics, Adform/Double click
• Skúsenosti s account manažmentom v reklamnej/mediálnej/digitálnej agentúre sú vítané
• Výborné komunikačné a vyjadrovacie schopnosti
• Ambicióznosť, kreativita, logické myslenie

PHD is a communications agency for media planning and purchasing, part of the Omnicom Media Group (OMG), one of the world's leading providers of media communications with more than 135 branches in more than 80 countries. We are one of the most recognized networks of media and communication agencies and winners of the "EMEA Media Network of the Year".
ID: 4066827  Megjelentetés dátuma: 3.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 150 EUR/mesiac