Junior media specialist – mediálny špecialista-junior

PHD, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 23, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prijímanie zadaní od klienta, ich spracovávanie (de-brief interný/externý), príprava projektov, prezentácia a implementácia
• Analýzy trhu, konkurencie a spotrebiteľa
• Operatívna komunikácia s kolegami v rámci tímu, klientmi a médiami
• Príprava ponúk a ich prezentovanie klientom
• Aktivácia kampaní v médiách – objednávanie, sledovanie a vyhodnocovanie kampaní, odporúčania klientom na optimalizáciu kampaní
• Rôzne zaujímavé úlohy podľa zadania senior manažéra

• Výborný kolektív mladých ľudí
• Profesijný postup v celosvetovo úspešnej firme
• Možnosť vzdelávania, osobného a profesijného rastu
• Možnosť rotácie v rámci oddelení firmy, skupiny Omnicom Media Group na Slovensku a v rámci pobočiek po celom svete
• Zaujímavé finančné ohodnotenie a zamestnanecké benefity

V prípade záujmu pošlite životopis spolu s MOTIVAČNÝM LISTOM. Motivačný list je podmienkou pre zváženie pracovnej žiadosti. Žiadosti bez motivačného listu nebudú posudzované.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Všetky životopisy spolu s motivačnými listami budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, reklama, PR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosť v obchode, marketingu, reklame je výhodou
• Kritické myslenie, kreativita, komunikatívnosť
• Schopnosť učiť sa nové veci a poučiť sa z chýb
• Agilita
• Nadšenie pre reklamu a médiá, tvorivý, pro-aktívny prístup
• Analytické a strategické myslenie
• Lojalita

PHD je globálna mediálna a komunikačná agentúra. Vo svojej DNA máme chytré strategické myslenie, kreativitu a inováciu. Základom našej práce je presvedčenie, že skvelé nápady prinášajú lepšie výsledky. V našich srdciach je túžba a odhodlanie byť prví v inováciách, prinášať provokatívne nápady a prelomové myšlienky. Viacej o nás a tom, čo robíme sa dozviete na www.phdmedia.com

Adresa spoločnosti

PHD, s.r.o.
Einsteinova, 23
85101 Bratislava
ID: 4058734  Megjelentetés dátuma: 19.4.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac