Asistentka predaja sedacích súprav - záskok počas materskej dovolenky

PHASE RETAIL THREE s. r. o.

Miesto práce
Kysucká 5, 010 01 Žilina
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
630 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sedačky PHASE ponúkajú prácu odborného predajcu/kyne a to všetkých vekových kategórií pre našu novú predajňu v Žiline.
Kolegu/gyňu hľadáme ako záskok počas čerpania materskej dovolenky.

Vhodný uchádzač/ka o túto pozíciu by mal/a mať predovšetkým chuť s nami spolupracovať, mať možnosť nastúpiť čo najskôr a kladný vzťah k zákazníkom - to ostatné Vás radi naučíme.

Prečo pracovať u nás ?
* na predajni v Žiline je veľmi príjemná pracovná klíma, krásne pracovné prostredie , milé kolegyne.
* stabilita a zázemie v rozvíjajúcej sa spoločnosti s 10-ročnou tradíciou .
* okrem základného fixu dostávate po skúšobnej dobe pravidelné bonusy v podobe mesačných odmien, ktorých výška závisí len od Vašej šikovnosti.

osobný rozvoj (pravidelné školenia v oblasti predaja)
po skúšobnej dobe zamestnanecké zľavy na produkty PHASE
príjemné pracovné prostredie
atraktívne finančné bonusy, ktoré závisia len od Vašej šikovnosti

Informácie o výberovom konaní

Na osobný pohovor budú z kapacitných
dôvodov pozvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Príjemné a priateľské vystupovanie, aby sa zákazník u nás cítil výnimočne.

Phase je československým lídrom v oblasti dizajnu a predaja sedacieho nábytku v strednej a vyššej triede. Zastrešujeme produktový dizajn, marketing a predaj, pričom na produkcii spolupracujeme s viacerými lokálnymi výrobcami.
Spoločnosť má 26 predajní a vďaka dôslednej analýze aktuálnych trendov a dôrazu na zákaznícky servis patrí k jednej z najobľúbenejších značiek so sedacím nábytkom na československom trhu. Dovedna zamestnáva viac ako 50 zamestnancov a tržby firmy v roku 2022 takmer 20 miliónov EUR. Sedačky Phase, za svoju 16 ročnú históriu, boli dodané do viac ako 100 tisíc domácností.
Ambíciou firmy je stať sa symbolom pre „Pohodlie“, ktoré si u nás nájde každý zákazník. V súlade so stratégiou firmy sme za posledné obdobie pridali do portfólia množstvo produktov, a tým vytvorili jedinečnú pozíciu špecialistu na pohodlné sedenie a spanie.
ID: 3758390  Megjelentetés dátuma: 7.1.2020  Alapbér (bruttó): 630 EUR/mesiac