Medical Reprezentative- stredné a východné SK

Pharmonia s.r.o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
DOHODA
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiacmzda sa odvíja od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- propagácia bioscience produktov u vybraných špecialistov v hospital segmente (HEM, ALERGO, IMUNO, NEU...) v rámci stredného a východného SK
- edukácia klientov, komunikácia s KOL´s a poradenstvo
- vyhľadávanie nových a starostlivosť o existujúcich klientov
- samoštúdium nových poznatkov a trendov v danej problematike
- absolvovanie školení v zahraničí v AJ
- účasť na odborných podujatiach
- pravidelná analýza a reporting nadriadenému
- zodpovednosť za predajné výsledky v danom regióne

- služobné vozidlo, notebook, mobilný telefón
- zázemie medzinárodnej etablovanej spoločnosti
- špecifické portfólio originálnych produktov
- rodinné pracovné prostredie, stabilný tím
- motivujúce finančné ohodnotenie, bonusový systém

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis v SJ a v AJ, email: [email protected]

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť Pharmonia, s.r.o., o.z., so sídlom: Jarošova 1, 831 03 Bratislava spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Pozíciu obsadzujeme pre etablovanú medzinárodnú bioscience spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicínske, veterinárne, farmaceutické, prírodovedné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

4 roky

- viac ročná predajná skúsenosť vo pharma predaji- potrebná
- empatia, príjemné a kultivované vystupovanie
- vyzretá osobnosť
- zodpovednosť, cieľavedomosť, samostatnosť
- ochota cestovať v rámci Slovenska
- ochota učiť sa a odborne vzdelávať

Pharmonia je dynamicky rastúca spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie služieb farmaceutickým spoločnostiam, pôsobí na Slovensku a v Čechách. Naša spoločnosť je aktívna v oblastiach:

• personálneho poradenstva - recruitment, executive search
• realizovanie Assessment&Development centra
• outsourcingu

Podrobnejšie informácie o našich službách môžete nájsť na stránke
www.pharmonia.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4028498  Megjelentetés dátuma: 2.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 900 EUR/mesiac