Laborantka (Laborant) do biologickej výroby

PHARMAGAL BIO, s. r. o.

Miesto práce
Murgašova 5, Nitra
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba očkovacích látok pre veterinárnu medicínu

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú len uchádzači pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Farmaceutický laborant (-ka), absolvent (-ka) strednej zdravotníckej školy, absolvent (-ka) strednej chemickej školy - prírodovedný smer, gymnázium - prírodovedný smer

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota na sebe pracovať, vzdelávať sa, aktívny prístup k práci a záujem o nové poznatky a skúsenosti.

PHARMAGAL-BIO, s.r.o. Nitra – slovenský výrobca veterinárnych imunologických liekov, dynamická spoločnosť zaoberajúca vývojom a výrobou vakcín pre zvieratá.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3392497  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 EUR mesačne