Obchodný zástupca pre segment krmív a chovateľských doplnkov pre Stredné Slovensko

PHARMACOPOLA s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.04.2024
1 100 EUR/mesiacRočné bonusy na základe výsledkov obchodného plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pravidelné návštevy existujúcich zákazníkov, vytváranie a udržiavanie dobrých vzťahov so zákazníkmi
- Aktívne vyhľadávanie možností akvizície zákazníkov konkurencie
- Monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
- Hľadanie vhodných riešení na základe požiadaviek klientov
- Organizovanie a vedenie obchodných jednaní
- Zabezpečenie marketingových aktivít, účasť na výstavách
- Systematická práca s klientom, schopnosť analyzovať informácie v silnom konkurenčnom prostredí,
- aktívna podpora predaja
- Pravidelný reporting
- Práca na živnosť

- služobný automobil
- služobný telefón
- notebook

Vaše štruktúrované životopisy v slovenskom jazyku s uvedením osobných a kontaktných údajov
(mobil, e-mail, fotka ) posielajte na nižšie uvedenú e-mail adresu. ([email protected]) Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí
spĺňajú všetky kritériá požadované našou spoločnosťou. Za pochopenie vopred ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

biologické odbory - veterina, zootechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť, dobré prezentačné schopnosti, schopnosť znášať námietky, samostatnosť, proaktivita v riešení mimoriadnych situácií, znalosť chovateľského trhu výhodou

Hlavným predmetom podnikania spoločnosti Pharmacopola s.r.o. je veľkodistribúcia:
veterinárnych liečiv, veterinárnych prípravkov a biopreparátov,humánnych liečiv veterinárnym lekárom, ktorí sú držitelia osvedčenia na poskytovanie odborných veterinárnych služieb a činností, veľkodistribúcia veterinárneho zdravotníckeho materiálu, prístrojov a pomôcok, krmív pre spoločenské zvieratá.
Už 30 rokov sme jedinečnou slovenskou veterinárnou distribučnou spoločnosťou, ktorá je dlhodobo a stabilne JEDNOTKOU na trhu. Za našimi úspechmi stojí tím našich zamestnancov, ktorých motivácia je jednou z našich priorít.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2797036  Megjelentetés dátuma: 27.2.2024  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac