Produktový špecialista

PHARMA GROUP, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
čo najskôr
1 500 EUR/mesiacmožnosť získania mesačných a štvrťročných cieľových odmien, možnosť získania 13. a 14. platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prezentácia, podpora a predaj špeciálneho zdravotníckeho materiálu
- analýza potrieb zákazníka a jej využitie k dosiahnutiu predajných cieľov
- budovanie a rozvoj dlhodobých vzťahov
- plánovanie, organizovanie a realizácia návštev zdravotníckych zariadení, vedenie obchodných rokovaní
- poskytovanie spätnej väzby o ponúkaných produktoch, bližšie analyzovanie konkurencie, porovnanie príbuzných alebo rovnakých produktov
- podieľanie sa na realizácii marketingových stratégií a podpory predaja
- aktívna akvizičná činnosť – vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- účasť na školeniach a kongresoch, prezentácia produktov v rámci odborných podujatí
- reporting

- výhodné platové podmienky, motivujúca pohyblivá zložka mzdy
- možnosť ďalšieho profesionálneho a odborného rastu
- príjemný kolektív
- účasť na kongresoch tuzemských i zahraničných
- príspevok zamestnávateľa do DDS

Informácie o výberovom konaní

Vážená uchádzačka, vážený uchádzač,
ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Pošlite nám svoj profesijný životopis a doplňte pár slov o sebe. Čo Vás baví, motivuje, čomu sa venujete vo voľnom čase.
Výberové konanie bude prebiehať formou osobného pohovoru na našej pobočke v Bratislave. Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ vzdelanie v oblasti medicíny, farmácie, veterinárnej medicíny

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- výborné obchodné a vyjednávacie schopnosti
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- schopnosť zvládať záťažové situácie
- samostatnosť, flexibilita, asertivita, precíznosť a zodpovednosť
- vysoké pracovné nasadenie a cieľavedomosť
- veľmi dobrá znalosť AJ, znalosť NJ vítaná
- vodičský preukaz – aktívny vodič

Sme spoločnosť PHARMA GROUP a.s. a na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2001. Sme autorizovaným zástupcom významných svetových producentov špeciálneho zdravotníckeho materiálu a medicínskej techniky a patríme medzi kľúčových distribútorov na trhu. Našou činnosťou aktívne prispievame ku skvalitňovaniu služieb v slovenskom zdravotníctve a to najmä umiestňovaním najmodernejšej prístrojovej techniky a zdravotníckeho materiálu v zariadeniach medicínskeho charakteru na území celej Slovenskej republiky.

Sme spoločnosť so slovenskými vlastníkmi. Našou filozofiou sú dlhodobo partnersky vyvážené vzťahy so zákazníkmi, budované na neustálom rozvíjaní našich služieb, s dôrazom na kvalitatívne i kvantitatívne zlepšujúcu sa ponuku distribuovaného zdravotníckeho materiálu. Dôležitou podnikateľskou hodnotou pre nás je spokojnosť našich zákazníkov a práve tá je určujúcim faktorom pri obchodovaní a poskytovaní našich služieb. Pozitívne ratingy spoločnosti u klientov, či rešpekt konkurencie sú dostatočnou satisfakciou nami vynaloženej práce.

Najdôležitejšou súčasťou našej spoločnosti sú naši zamestnanci. Sú to oni, ktorí tvoria trvalú hodnotu a dlhodobo udržiavajú vysoký štandard nami poskytovaných služieb. Sme silní vďaka nim, preto je našim cieľom poskytovať zamestnancom stabilné pracovné miesto, nadštandardné pracovné podmienky a maximálne možnú podporu v pracovnom aj osobnom živote.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3644579  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac