Vodič (dodávka do 3,5 t)

PHARMA-CON SLOVAK s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Bezpečne naložiť, doručiť a odovzdať kompletnú dodávku tovaru s dokladmi odberateľovi
- Dôsledne dodržiavať pracovný postup a časový harmonogram prepravy tovaru
- Dodržiavať sanitačný poriadok a hygienický režim vozidla
- Cestovanie v rámci celej SR

- Práca v rastúcej medzinárodnej firme
- Služobný automobil, IT vybavenie, mobilný telefón, atď.
- Adekvátne platové ohodnotenie a motivujúci bonus
- Veľmi dobrý pracovný komfort a moderné pracovné nástroje
- Práca na HPP alebo na čiastočný úväzok

Spoločnosť PHARMA-CON SLOVAK s. r. o. hľadá vhodného kandidáta / -tku na pozíciu Vodič dodávky (do 3,5 t) s pôsobením v oblasti celého Slovenska (ideálne bydlisko v Žilinskom kraji).

Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate požadované kritéria, pošlite prosím Váš:
- ŠTRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS
na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- Min. SŠ bez maturity
- Prax ako vodič cestnej nákladnej dopravy minimálne 1 rok
- Slušné vystupovanie a schopnosť komunikácie so zákazníkmi
- Samostatnosť, dôslednosť, zodpovednosť, orientačný zmysel
- Fyzická zdatnosť
- Vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť PHARMA-CON SLOVAK s. r. o. bola založená začiatkom roku 2008 so sídlom v Žiline. Spoločnosť zabezpečuje kompletný servis a distribúciu pre tuzemské i zahraničné firmy, ktoré chcú vstúpiť na slovenský farmaceutický trh. Spoločnosť má v súčasnej dobe vo svojom portfóliu veľmi kvalitné a známe farmaceutické značky a snaží sa zvýšiť ich predaj a distribúciu na území Slovenskej republiky. Viac info o firme na www.pharma-con.sk.
ID: 3576867  Megjelentetés dátuma: 12.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 EUR + bonusy