IT Specialist

Pharm-In, spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
od 1 400 eur vyššie (plus pohyblivá zložka) v závislosti od dosiahnutého vzdelania, praxe a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás programovanie a láka Vás zároveň práca v oblasti zdravotníctva a farmácie? Do nášho tímu hľadáme zodpovedného programátora na dlhodobú spoluprácu, ktorý bude spolu s nami pracovať na údržbe existujúcich a tvorbe nových aplikácií.

PONÚKAME:
• atraktívnu a zodpovednú prácu v malom, príjemnom kolektíve
• odborné zaškolenie
• možnosť sústavného vzdelávania
• adekvátne finančné ohodnotenie
• príjemná firemná kultúra
• služobný telefón, notebook
• flexibilná pracovná doba a možnosť čiastočnej práce z domu
• príťažlivý sociálny program
• 5 dní voľna počas choroby
• skvelé relaxačné a teambuildingové aktivity
• podpora športových aktivít (karta Multisport)

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím štrukturovaný životopis v SJ na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú vyhovovať našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI:
• programovacie zručnosti (PHP, jQuery, html, css, javascript)
• skúsenosti s bezpečnou komunikáciou klient/server/klient výhodou
• skúsenosti s tvorbou a správou databázových systémov (MySQL/MariaDB, MS Access, Excel)
• znalosť prostredí Codeigniter a Bootstrap výhodou
• práca s grafickými editormi výhodou

ĎALŠIE POŽIADAVKY NA KANDIDÁTA:
• kreativita, precíznosť, komunikatívnosť, databázová priestorová predstavivosť a logické myslenie
• analytické myslenie, zodpovedný a aktívny prístup k práci a riešeniu problémov
• zodpovedný prístup a dôslednosť
• ochota a chuť vzdelávať sa
• samostatnosť a zároveň schopnosť tímovej spolupráce
• flexibilita

Sme vedúcou spoločnosťou na Slovensku v oblasti služieb potrebných pri uvádzaní nových liekov do klinickej praxe a ich sprístupňovaní pacientom. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a v priebehu niekoľkých rokov sa stala garanciou odbornosti a profesionality vo svojej oblasti pôsobenia. V našom tíme máme odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami a expertízou v rôznych oblastiach (epidemiológia, medicína, farmácia, HTA, matematika, bioštatistika, IT, data mining a pod.). Naša práca nás baví, pretože veríme, že kombináciou profesionality, skúseností a inovatívnosti môžeme prispievať k zlepšovaniu liečebných možností a tým aj zdravia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3480635  Megjelentetés dátuma: 12.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1 400 eur vyššie (plus pohyblivá zložka) v závislosti od dosiahnutého vzdelania, praxe a zručností