Manažér logistiky

PHA Slovakia s.r.o.

Miesto práce
PHA Slovakia, s.r.o., Hlavná, Bytča
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacvýška mzdy sa môže meniť v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia všetkých logistických funkcií
- komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi
- kontrolovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich tokov a zásob
- organizácia a koordinácia tímov na oddelení nákupu a predaja
- plánovanie logistiky a zadefinovanie procesu plánovania
- report a analýza ukazovateľov na logistickom oddelení
- zodpovednosť za inventúry

- 13-ty plat (50% v lete a 50% v zime)
- 2x ročne darčekové poukážky
- stravné lístky v hodnote 4€
- príspevok pri svadbe, pri narodení dieťaťa
- flexibilný pracovný čas

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

K Vašej žiadosti prosím priložte nasledovný súhlas:
Meno a priezvisko:

Dátum narodenia:

Adresa pobytu:

Zaslaním (emailovou správou alebo listovou zásielkou) alebo osobným doručením životopisu, motivačného listu a ďalších dokumentov vyjadrujete svoj slobodný súhlas s tým, aby prevádzkovateľ spoločnosť PHA Slovakia s.r.o., so sídlom: Hlavná 1491, 014 01 Bytča, IČO: 36 432 130, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č.: 16379/L, vo svojich informačných systémoch spracúval osobné údaje obsiahnuté v týchto dokumentoch na účel evidencie uchádzačov o zamestnanie.

Poskytnutím osobných údajov našej spoločnosti nadobúdate postavenie dotknutej osoby, ktorá má najmä právo na prístup k osobným údajom, právo na opravu osobných údajov, právo na vymazanie osobných údajov, právo na obmedzenie spracúvania osobných údajov, právo na prenosnosť údajov, právo namietať proti spracúvaniu osobných údajov (vrátane profilovania) a právo na to, aby sa na ňu nevzťahovalo rozhodnutie založené výlučne na automatizovanom spracúvaní (vrátane profilovania). Dotknutá osoba má súčasne právo podať sťažnosť orgánu dozoru, ktorým je Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, doprava, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti s prácou na odd. logistiky v oblasti automotive

Počet rokov praxe

3

- Znalosť programu SAP
- Flexibilita, spoľahlivosť
- Schopnosť rýchlo reagovať na náhle zmeny
- Ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, zameraná na montáž dverových modulov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4067037  Megjelentetés dátuma: 22.4.2021  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac