Predajca motocyklov Honda

PH Konzulta s.r.o.

Miesto práce
Zlatovská 27, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
ihneď , 30.4.2023
1 100 EUR/mesiacpercentá z predaného tovaru z motocyklov ,moto príslušenstva a záhradnej techniky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodičský preukaz A - nutný ,Predaj motocyklov Honda, moto príslušenstva a záhradnej tehcniky, odborné poradenstvo pri kúpe moto, organizácia testovacích dní pre moto, vypracovanie leasingových ponúk, vytváranie predajnej databázy .Aktívna komunikácia cez telefón, mail a facebook, , komunikácia s importérom, a dodavateľmi,

možnosť servisovať vlastné auto/moto po dohode ,reprezentácia svetovej značky Honda, práca v stabilnej firme sme 16 rokov na trhu, úzky kontakt s vedením kde vieme rýchlo reagovať na Vaše návrhy a podnety, neformálne oblečenie v práci

do životopisu uveďte všetky pracovné pozície ktoré ste vykonávali, prosím o životopis s fotografiou a motivačným listom . Na osobný rozhovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

predaja, komuníkacie so zákazníkom, služieb

Počet rokov praxe

2

aktívný moto jazdec, znalosti o motocykloch, energickosť, chuť pracovať v predaji, chuť obchodovať ,príjemné profesionálne vystupovanie ,sústrediť sa na obchod, neúnavná snaha posúvať seba aj firmu kupredu, ochota učiť sa, flexibilita, schopnosť zvládať tlak, vedieť si prácu zorganizovať

Sme 18 rokov na trhu v oblasti predaja a servisu produktov značky Honda

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4073792  Megjelentetés dátuma: 7.3.2023  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac