Accountant

PFIZER LUXEMBOURG SARL, organizačná zložka

Miesto práce
Pribinova 25, 811 09 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečuje vedenie účtovných transakcií v oblasti kontraktov, zúčtovania výdavkov zamestnancov, príp. iných oblastí účtovníctva
• Kontaktuje externé spoločnosti /banka/ na zabezpečenie plynulého chodu finančných operácii
• Spracováva a overuje vstupné údaje, ktoré pripravili prísluční pracovníci spoločnosti alebo účtárne
• Vykonáva rôzne administratívne činnosti v súvislosti s evidenciou a archiváciou účtovných dokladov
• Podľa potreby vypracováva bežné výkazy, zostavy a súhrnné informácie pre nadriadených pracovníkov
• Pracuje na projektoch implementácie nových finančných a zúčtovacích systémov v spoločnosti
• Pracuje pod dohľadom a taktiež vedením Accounting managera účtovníka resp. senior účtovníka
• Ovláda účtovania podľa platných účtovných princípov a štandardov na základe princípu včasnosti a presnosti účtovania

Ponúkame vysoko atraktívnu a zodpovednú prácu v profesionálnom kolektíve, odborné zaškolenie a adekvátne finančné ohodnotenie; benefity v závislosti od zastávanej pozície.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodná akadémia, VŠ ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* 2 ročná profesionálna skúsenosť na pozícii účtovníka
* komunikatívna úroveň anglického jazyka - podmienkou
* znalosťou účtovných štandardov US GAAP - výhodou
* skúsenosť s programom SUN - výhodou
* skúsenosť s implementovaním projektov - výhodou
* analytické myslenie so zmyslom pre detail
* zodpovedný prístup a dôslednosť
* samostatnosť
* flexibilita
* proaktívnosť
* aktívny prístup k riešeniu vzniknutých situácií a problémov
* komunikačné schopnosti

Ide o pozíciu na dobu určitú na 1 rok

Farmaceutický priemysel
Pfizer je v súčasnosti najväčšia biofarmaceutická spoločnosť sveta, založená v roku 1849. V súlade so sloganom „Spoločne pracujeme pre zdravší svet“ farmaceutická spoločnosť Pfizer prostredníctvom originálnych liekov vracia zdravie a nádej na lepší a spokojnejší život. Jej poslaním je vyvíjať nové lieky, ktoré sú významným prínosom v liečbe závažných chorôb a porúch zdravia. Pfizer, ako svetový líder vo výskume a vývoji originálnych liekov, plne využíva nové technológie, svoje skúsenosti a obrovský výskumný potenciál na zlepšovanie liečby a skvalitňovanie ľudského života. 20% hodnoty každej predanej tablety Pfizer investuje naspäť do výskumu a vývoja nových originálnych liekov. Spoločnosť Pfizer investovala do výskumu a vývoja 5,8 miliárd Eur, na základe čoho ju komisia Európskej únie v r. 2007 označila za lídra v oblasti vedy a výskumu nových produktov vo všetkých odvetviach priemyslu.
Spoločnosť Pfizer pôsobí na Slovensku už viac ako 20 rokov a za toto obdobie sa spoločnosť stala hodnotným partnerom v oblasti zlepšovania zdravia slovenskej populácie a prispela tak k dlhšiemu, zdravšiemu a šťastnejšiemu životu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1922236  Megjelentetés dátuma: 23.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou