Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Manikerka, pedikérka

Pevoni WHB s.r.o.

Miesto práce
Nové záhrady I, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
700 - 1 700 EUR/mesiacvšetko závisí od vlastnej šikovnosti. Bonusy z predaja kozmetiky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre všetky pozície je starostlivosť o zákazníka, udržiavanie komunikácie prostredníctvom médií a nadväzovanie kontaktov s novými zákazníkmi.
Pracovná náplň pre manikérku:
- gélové nechty, gél-lak, klasická manikúra, narábanie s elektrickou brúskou
- predaj kozmetiky a ďalších služieb
- je časovo flexibilná, ale sa vopred dohadujú pracovné dni a hodiny.
- pracuje 2 soboty v mesiaci
-udržiavanie čistoty vo svojom pracovnom prostredí, na stolíku po každom klientovi (meniť uteráky, dezinfekcia pomôcok a plôch)
- komunikácia a vedenie konzultácie s klientom
Pracovná náplň pre pedikérku:
- najlepšie ak vie vykonávať suchú aj mokrú pedikúru, ale dá sa doškoliť. Úprava nechtov, kožičiek, lakovanie, gél-lak.

Využívanie služieb v salóne zadarmo, možnosť pekného zárobku, vedľajší príjem.

Bude sa konať viac výberových kôl. Budeme informovať každého uchádzača o prac.pozíciu.
Je potrebné zaslať CV v slovenskom jazyku, poprípade v anglickom a motivačný list na email [email protected]
Ak by som sa dlhšie neozvala, kontaktujte ma na mobil 0948813181

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Starostlivosť o ľudské telo, kozmetika, pedikúra a manikúra, masáže

Ostatné znalosti

Sociálne siete - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

pedikúra, manikúra, masáže

Počet rokov praxe

1

Dobrý tímový hráč, samostatnosť pri vykonávaní služieb, dodržiavanie pracovných postupov podľa pokynov, príjemné vystupovanie voči zákazníkovi, komunikatívnosť, slušnosť, zodpovednosť, ochota pomáhať, časová flefibilita.

Beauty & SPA salón Keysi Luxury s novými možnosťami pre zákazníka hľadá veľmi šikovných ľudí do tímu na viacero pozícii. Ak sa považuješ za ctižiadostivú, snaživú cieľavedomú a kolektívnu osobu, neváhaj nás kontaktovať. Spoločnosť postavená na silných základoch, tím ktorý funguje ako hodinky, zapadá všetko do seba a je v ňom vzájomná podpora.
V salóne ponúkame kozmetické služby, pedikúru, manikúru, masáže s infra saunou, permanentný make-up. Navyše prepájame krásu so stravou a životným štýlom a získavaním schopnosti. Extra VIP služby v ponuke.
Máme vypracovaný unikátny plán pre zákazníkov, ktorí sa aj vďaka nemu budú radi k nám vracať.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4100666  Megjelentetés dátuma: 11.6.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac