Kozmetička

Pevoni Research s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.03.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 400 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho kozmetického salónu Keysi Stúdio kvalifikovanú kozmetičku, ktorá má ambície a chuť pracovať.
Náplňou práce je
- konzultácia s klientom a komunikácia na profesionálnej úrovni
-vykonávanie prístrojových ošetrení ako dermabrázia, scinscrubber, rádiofrekvencia, Coolifting....
- ošetrenia s kozmetikou ALISSA BEAUTÉ
- poradenstvo na domácu starostlivosť a predaj produktov
- masáže tváre, krku, dekoltu, mikromasáž, depilácie...
- vizáž tváre
- práca s pokladňou
- upratanie revádzky po svojej smene

Môžeš využívať naše služby, aby si bola vzorom pre klientky v starostlivosti o pleť.
Budeš absolvovať rôzne školenia pre osobný rozvoj.

Pracovná ponuka je na cca 20-30 hodín v týždni. V budúcnosti je možnosť pracovať aj viac hodín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kozmetické služby

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme milú, usmievavú, zodpovednú, komunikatívnu, učenlivú, kreatívnu, ambicióznu osobu, ktorá má chuť pracovať , nenudí sa v práci aj ked práve nik nechodí, lebo vie ako využiť čas na rozvoj svojich schopnosti a nezľakne sa len tak nových výziev. Ak si myslíš, že hovoríme o TEBE, čakáme na tvoj životopis, aby si mohla čo najskôr obohatiť náš tím mladých šikovných kozmetičiek svojou jedinečnosťou. U nás môžeš mať kariérny rast, využiť svoju kreativitu a byť úspešná!

Kozmetický salon Keysi štúdio už 8 rokov ponúka našim klientom služby na vysokej profesionálnej úrovni. Prevádzame prístrojové ošetrenia, manuálne masáže, omladzovacie kúry a predaj kvalitných kozmetických produktov na doma. Našou víziou je rozrastať sa.
ID: 3574754  Megjelentetés dátuma: 10.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 400 €