Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Vodič VZV pre Cross-dock

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
830 EUR/mesiacZákladný plat od 830 € + Cross Dock prémia 80 € + nočné príplatky + osobné hodnotenie = spolu priemerne 1.097 € mesačne + nové auto na leasing už od 113 € mesačne, príspevok na benefity, príplatky za nadčasy, 13.plat, vernostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Jazdí po určených trasách s VZV alebo s ťahačom
• Zabezpečuje vykládku kamiónov a nakládku prázdnych obalov
• Podľa štandardov zásobuje výrobné linky a sklady
• Napĺňa a pripravuje vozíky distribučných súprav
• Pracuje s bremenami, prebaľuje materiál z veľkých do malých balení
• Vyprázdňuje, skladuje palety, kontajnery a prepravky s materiálom
• Podáva hlásenia o vzniknutých anomáliách nadriadenému pracovníkovi
• Dodržiava a aplikuje bezpečnostné pokyny a pracovné štandardy
• Pri práci sa riadi internými predpismi spoločnosti

• Nástupný termín dohodou
• Pracovný pomer na dobu určitú 1 rok
• Práca v 3-zmennej prevádzke od pondelka do piatku s možnosťou nadčasov ALEBO práca vo víkendovej zmene (sobota/ nedeľa)
• Základný plat od 830 € + Cross Dock prémia 80 € + nočné príplatky + osobné hodnotenie = spolu priemerne 1.097 € mesačne príplatky za nadčasy, 13.plat, vernostná odmena
• Mesačný príspevok na benefity od 150 eur ročne (napr. na dopravu alebo do kina)
• Nové auto vrátane poistiek už od 113 € mesačne (bez potrebnej investície)
• Odmeny za zlepšovacie nápady
• Strava priamo na pracovisku od 1,16 € za jedlo
• Celoročný pitný režim
• Bezplatné vzdelávanie a možnosti kariérneho rastu
• Príspevok do 3% na doplnkové dôchodkové sporenie
• Bezplatné životné a úrazové poistenie
• Vernostná odmena po odpracovaných rokoch od 50% do 100% základného platu
• Dovolenka navyše pre verných zamestnancov
• Nájomné byty alebo ubytovňa
• Finančné sociálne výpomoci (pri narodení dieťaťa a pod.)
• Tábory pre deti; rekreačné poukazy

Informácie o výberovom konaní

Platný preukaz VZV je podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

• SOU, SŠ vzdelanie (výučný list alebo maturitné vysvedčenie)
• Platný preukaz obsluhy motorových vozíkov – VZV trieda I, II, kategória „C, W1“
• Prax na VZV výhodou, prax v logistike výhodou
• Ochota a chuť pracovať na zmeny
• Schopnosť rýchlo sa učiť a ďalej sa vzdelávať
• Odolnosť voči stresu a záťaži
• Spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť a zodpovedný prístup k práci
• Motivácia a záujem o trvalé zamestnanie v PSA

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. art. Peter Olah
Tel.: +421905876035
E-mail: poslať životopis
ID: 4060902  Megjelentetés dátuma: 13.4.2021  Alapbér (bruttó): 830 EUR/mesiac